Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy nálam 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy nálam 10 évvel idősebb srácba nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Hát, a kis történetünk egy buliban kezdődött. Nagyon jól egymásra hangolódtunk és végül smároltunk. Aztán a buliban minden hova együtt mentünk. Viszont hamar le kellett lépnem. De az a kis idő alatt amit együtt töltöttünk mindent elmondott nekem és azt is megtudtam, hogy barátnője van. Másnap facebook-on kaptam egy ismerősnek jelölést, ami persze ő volt. Már egy ideje beszélgetünk facebook-on is és nagyon akarna velem találkozni. De engem nagyon zavar hogy ott a barátnője és ha engem akar akkor miért nem szakít vele. Teljesen belehabarodtam, ráadásul 10 évvel idősebb nálam. Mit tegyek? Nagyon gáz?

2013. szept. 10. 15:32
 1/9 ASOT ***** válasza:
és hogy jön ki az a 10 év? 15-25? vagy 20-30?
2013. szept. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A 10 év önmagában nem gond ( legalábbis ha elmúltál már minimum 15), de az h van barátnője, és úgy kavar veled, az már gáz
2013. szept. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hoppá az kimaradt. 17-27
2013. szept. 10. 15:35
 4/9 Christiano Ronaldo ***** válasza:
Igen nagyon gáz, nem vagy te annyira érett mint amilyennek hiszed magad, hogy nállad tíz évvel idősebbekkel keljen töltened az idődet, és a faszi csak kefélő partnernek akar téged a valószínüleg pocsék kapcsolata mellé, szerintem ne menj bele.
2013. szept. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ASOT ***** válasza:

Szerintem ebben a korban sok! (de ezaz én véleményem)


Te nem vagy elég érett hozzá, a pasi viszont olyan érett mint te! Na ez a gond!

2013. szept. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is sok.
2013. szept. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sok. Tíz év szerintem a határ, abban az esetben nem sok ha a fiatalabb legalább 28-30 éves. Tíznél több év különbség minden esetben sok.


Ti esetetekben 17-27 év... Igen, én is hasonlóra gondolok, hogy csak a szex miatt...

2013. szept. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18-tól felfele nem, ha egy hullámhosszon vagytok. RÁADÁÁSUL ha te már felnőtt lennél, akkor az a "srác" már nagyon nem "srác".
2013. szept. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A barátnő miatt felejtős! Ne talizz vele!! Te csak 1 fiatal szexjátékszer lennél, ráadásul milyen pasi aki a barátnője háta mögött csajozik??
2013. szept. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!