Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belegondolt már valaki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belegondolt már valaki, hogy a mai feminizmus mekkora képtelenség?

Figyelt kérdés

Napjaink feminizmusa lassan már ott tart, hogy a nőknek max. pár dologra kell egy férfi és szinte már maguk alá sorolja be a hímneműeket.

Eközben viszont a nők túlnyomó hányada egy igazi, erős férfiról álmodozik, akire felnézhet. A kettő enyhén szólva is kizárja egymást.



2013. szept. 11. 23:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
És? A kapitalizmus meg a szocializmust zárja ki és fordítva. Attól még létezik mind2.
2013. szept. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Igaz... Igaz... Sokszor már túlzásba viszik, az biztos. Tesóm is sír itt nekem mindig, hogy mennyire le van nézve, mert nő, de attól függetlenül már most 100x többet elért az életében, mint amit én valaha is fogok, szóval nem értem, miben nyilvánul meg annyira ez az elnyomottság. Engem nem zavar, akármit is csinál egy nő és szerintem mást sem zavarna, ha nem lenne ekkora hírverés a témában... Meg a múltkor már olyat is olvastam, hogy tüntetnek a feministák, hogy a nők is járhassanak félmeztelenül nyáron. Minek? Melyik nőnek van ennyi igénye, hogy fedetlen keblekkel járjon az utcán? Elég nagy hülyeség. Jó, azt nagyon is megértem, és támogatom, hogy szabadon dolgozhassanak, párt válasszanak, meg hasonlók, amik fontos dolgok, de az ilyen kis hülyeségeket nem vagyok képes tolerálni...
2013. szept. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, én is olvastam. Bele sem merek gondolni, mekkora tiltakozás törne ki a férfiak között! :)
2013. szept. 11. 23:16
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
Kit érdekel mit akarnak a nők magasról teszek rá..... A nők is sok mindenre vihetik és sok mindent el tudnak érni az életbe nem kellene sajnáltatni magukat így is egyre több lehetőséget kapnak érvényesülni..... Rólunk pasikról is szinte elmondható ez szóval nem kell egymásra mutogatni..... Én egy dologgal viszont sose fogok kibékélni az pedig a női katona, rendőr
2013. szept. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%

Vannak jó és rossz oldalai és persze, mint minden eszmének vannak vadhajtásai is.


De azért még vannak erős férfiak, akikre fel lehet nézni, ezt tapasztalatból mondom. Akármennyire feminista egy-két, vagy sok nő, ha egy férfi erős és határozott, ezen ez semmit nem változtat.

A belső erőt az emberben nem az határozza meg, hogy vannak a világon feministák, meg soviniszták.

2013. szept. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Engem csak az zavar bennük, hogy nagyon el tudják játszani az ártatlan, megalázottat, aztán még is ők alázzák szét a fiúk lelkivilágát.
2013. szept. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Kedves, Kérdező.

A példa amivel szemléltetted a helyzetet, elég jó, csak sajnos nem túl meggyőző. Történt már olyan hogy egy nő azt mondta rád hogy alsóbbrendű? Ha igen, ne a feministákat szidd, mert akkor egy nősoviniszta volt az illető. Az ő nézeteikkel nem értek egyet. A nőkre rájárt a rúd a történelemben, így értem az okát, hogy miért haragszanak a férfi nemre.

Arra a feltevésedre miszerint a nők domináns partnert keresnek, nem tudok mit mondani. Mindenki másmilyen partnerre vágyik. Te honnan tudod mire vágyik a nők túlnyomó hányada?

A mai (fejlett országbeli) feministák elsősorban nem az egyenlőségért harcolnak, hiszen papíron a két nem egyenlő. A konzervatív szerepköröket szeretnék eltörölni.

Mindenki mást szeretne az élettől.

Kedves 4. (??) Válaszoló!

Volnál szíves kifejteni nekem, mi bajod a katona és rendőr nőkkel?

Kiváncsiságal tölt el mire alapozod ezt a sérést amit a képembe és a katona és rendőrnők képébe vágtál... :( (nem vagyok egyik sem, de szívügyem a téma, hasonló pályára készülök)

Remélem értelmes választ kapok tőled .

Amúgy nem veszekedni, provokálni akarok. Szerintem minden ember először ember, aztán meg nő vagy férfi.

kérlek kíméljetek meg a degradáló hozzászólásoktól. Eddig nem sokszor sikerült elkerülni a veszekedést... :-(

Üdv mindenkinek. :-)

2013. szept. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
4%

Bár nem a 4es vagyok, de egyet értek vele.

Ha érdekel elmondom a saját álláspontom a rendőr,-katona nőkről. Kiszámíthatatlanok.

Rendőr csaj képes arra, ha rossz napja van, hisztizik, akkor előszeretettel büntetgeti a férfi sofőröket, pusztán saját szórakoztatásából.

2013. szept. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%

Köszönöm, hogy elmondtad.

Sajnos nem értek veled egyet. Szerinted minden nő kiszámíthatatlan? Ez egy általánosítás. Ebből az jön le hogy csak egy férfi képes józanul, nem érzelmek álatl befolyásolva gondolkodni.Egy férfi rendornek vagy katonanak is lehet rossz napja.

A nők nem feltétlenül hisztisek. Ekkora erővel, a férfiak hirtelen haragúak és erőszakosak, ezért nem valóak katonanak/rendornek. Persze ezt en nem igy gondolom, csak pelda volt

Ez a menstruációs dolog, hogy akkor kiszámíthatatlanok vagyunk csak hamuka, sok nő szereti arra fogni az esetleges hisztit.

és még valami: a fegyveres erőknél nagyon körülményes pszichológiai vizsgálatok vannak. Ott nem mennek át azok akik kiszámíthatatlanok.

Az igaz hogy a legtöbb nő inkább a szívére hallgat, mintsem az eszére (nem rossz szándékból!!!), de ők általában nem szeretnének fegyveres erőknél dolgozni. Én ilyen pályára készülök, (na jó inkább tudományos irányba mennék pl fegyver, vegyifegyver szakértő), és néha "kegyetlen" döntéseket hozok, kizárólag az eszemre hallgatok.

2013. szept. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Arien.

Elég sokszor érzékeltették már velem. Sajnos nagyon elszaladt velük a ló.

A régi megalázottság pedig hülyeség. Egyrészt aki most fiatal felnőtt, az már a jóba született bele, másrészt én végképp nem adok rá okot, hogy utáljanak.

2013. szept. 13. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!