Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha bánatos az ex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha bánatos az ex?

Figyelt kérdés

Az a probléma,hogy a volt párom megtudta,hogy hűtlen voltam hozzá és most annyira bántja ez a dolog,hogy tönkreteszi saját magát :( engem ez nagyon bánt,de mar nem tudok mit mondani neki!Öngyilkos is akart lenni,de azzal csak örökre tönkretenné az életem hátralevő részét,mert ki tudna úgy élni,hogy valaki miatta halt még :/

Ezzel kapcsolatban még az a gáz,hogy még így is visszafogadna,mert én voltam neki az első nagy szerelem!De nekem már új kapcsolatom van és rá fog menni erre :/ ti mit tennétek a helyemben???

Hagynátok,nem írnátok neki,fb tiltás ahogy a mostani párom kérte?

Vagy

Foglalkoznom kell vele,hogy nehogy butaságot csinaljon???

Egyszerűen tanácstalan vagyok :(



2013. szept. 12. 05:34
 1/2 anonim ***** válasza:
89%
Minek kéne foglalkoznod az exeddel?Ő dolga, hogy mit csinál...Egyébként megfigyelheted, hogy aki mondja, hogy öngyilkos lesz, az nem teszi meg, mert nem elég bátor.
2013. szept. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Aki azt mondja öngyilkos lesz, az csak sajnáltatja magát és az ilyen ember gyenge megtenni azt igazából. a legjobb amit tehetsz vele, hogy teljesen elfelejtitek egymást, azzal hogy beszélsz vele csak olajat öntesz a tűzre! Én magamon tapasztaltam mennyire nehéz, főleg hogy szakítás után még beszélgettünk, miután vége lett törölnöm kellett volna fészről, és többé nem beszélni vele. Így még most is szenvedek...
2013. szept. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!