Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartanak engem r. bancnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartanak engem r. bancnak?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok, nem is volt petting sem senkivel, sőt, nem is jártam még úgy senkivel. Viszont csókolózni szoktam, idegenekkel is, bulizni is szoktam, fesztiválozni, és valami furcsa oknál fogva egy buliban mindig az osztálytársam "szájában" kötök ki, de nem jövünk össze. Ettől most az vagyok? Mert mások ennél sokkal durvább dolgokat csinálnak, rájuk mégsem mondják ezt...
2013. szept. 12. 17:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
mert már tényleg majdnem az vagy
2013. szept. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Bummer ***** válasza:
37%

Egyáltalán nem. Fiatal vagy, tombolnak a hormonok, de van önkontrollod.

30/F

2013. szept. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Azért az hogy szoktál idegenekkel is csókolózni...
2013. szept. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem mások kötnek ki a szádban, addig olyan nagy baj nincs :D
2013. szept. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nyilván azt irigylik,hogy a te magánéletedben legalább történik valami,és ezt úgy csinálod,hogy közben nem fekszel össze fűvel-fával.Szerintem egyáltalán nem számítasz annak,viszont vigyázz,mert az a bizonyos osztálytárs kibeszélhet,illetve idegenekkel sem muszáj rögtön smárolni.
2013. szept. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
"Viszont csókolózni szoktam, IDEGENEKKEL IS" Szerintem ez a válasz a kérdésedre...
2013. szept. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Fujj nem félsz hogy elkapsz valamit mikor ennyi idegennel smárolsz?:S
2013. szept. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem. Mit kapnék el? Nem ilyen jöttment csövesekre kell gondolni. És nem is olyan sokkal. Talán 2-3 ilyen alkalom volt, hogy idegennel. Azon kívül inkább évfolyamtársak, házibulis ismerősök, stb.
2013. szept. 12. 17:39
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha egy csaj olyannal csókolózik, aki nem a pasija, az rybanc.
2013. szept. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Banderasz094 ***** válasza:
öhhhh :DDD hát ne is haragudjatok,de a ribizliség ott kezdődik,ha már több farkat fogott mint kilincset,vagy éppen akkor ha van 1 tartós kapcsolatod,aztán félre lépsz 50x kb,na utána már mondhatják,addig nem! a csók,az meg csak csók :)
2013. szept. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!