Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebből kapcsolat?

Figyelt kérdés

1 hónapja ismerkedem egy férfival, 2 hete már csókolózunk is.

Először csak ugye óvatosan meg finoman, olyan puhatolózva csókolóztunk, de aztán pár nap múlva már egyre hevesebben csókolt, meg most már simogatja a hátsóm is.

Még kettesben nem találkoztunk sosem, csak egy helyen dolgozunk, de majd tervezünk randit is valamikorra.

Én örülök annak, hogy ilyen velem, mert szeretek csókolózni, de nem mond semmit kettőnkről, hogy most összejöttünk-e vagy mi van, én meg nem merek rákérdezni sem, mert nem akarok rámenős lenni.

Ő tudja, hogy én kapcsolat miatt ismerkedtem vele, és elvileg ő is ezt szeretné, még az elején mondta, de azóta semmit nem mond.

Olyan rossz ez a bizonytalanság.



2013. szept. 13. 22:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Talán kicsit félénkebb fajta és bátorítani kell.
2013. szept. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!