Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem volt még kapcsolatom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem volt még kapcsolatom?

Figyelt kérdés

18 leszek jövőre és nem volt még soha senkim.

Pedig nem vagyok csúnya, ezt biztos. Válogatós se. Soha sem jön össze semmi. Ez olyan igazságtalan, nem értem.

Mi lehet a baj? Lehet, hogy azért nincs, mert nagyon szeretném, hogy legyen?

17L



2013. szept. 11. 18:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Vagy csak nem volt még szerencséd :)
2013. szept. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
lehet h nem vagy csúnya, de szép sem biztos, a szépeknek akkor is lesz barátjuk, ha szemetek
2013. szept. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt még...De már nem is érdekel, majd úgyis lesz :D Mások véleményét meg leszarom ezzel kapcsolatban...17/F
2013. szept. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

normális társat találni kevesebb az esély mint nyerni a lottón

úgyhogy inkább lottóz

2013. szept. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Szerintem nem vagyok szép. Mondták már, hogy az vagyok, de kinek nem?:)

Átlagosnak mondanám magam:) De szerintem abszolút nem ez a lényeg. Nem ez alapján kell megítélni. A kapcsolat pedig végképp nem amiatt jó, mert én szép vagyok, vagy mert a fiú helyes...

2013. szept. 11. 18:54
 6/20 Pain for Pleasure ***** válasza:

Több oka lehet:

- nem jársz sehova, suli után mindig otthon vagy

- nem küldesz jeleket

- önbizalom hiányos vagy és ezt látják rajtad

- mégis válogatós vagy

2013. szept. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

- nem jársz sehova, suli után mindig otthon vagy : inni nem járok, de kultúrprogramokra meg barátokkal összejönni szoktam, délutánonként együtt vagyunk mindig. nem vagyok bulizós.

- nem küldesz jeleket : de :/ mindig nézem a srácot, aki (épp) tetszik, köszönök is neki, mosolygok.

- önbizalom hiányos vagy és ezt látják rajtad: lehet...:(

- mégis válogatós vagy: nem. tudom, hogy nem.

2013. szept. 11. 18:56
 8/20 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy még, én 20 vok, szűz, és sohasem volt senkim. Na és?

Még csak most jönnek az egyetemi évek (na meg a gólyatábor)! ;)

2013. szept. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szia.Egy kép esetleg?:)
2013. szept. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nekem még nem mondták, hogy szép vagyok...Lehet ki is írok mindjárt egy kérdést, hogy szerintem minden nő gonosz és szívtelen. :S


Egyébként jó eséllyel csak nem volt szerencséd. Bár azért 17 év még nem egy nagy kor, de ilyen idősen főleg a bulikban szoktak kialakítani kapcsolatot az emberek. Attól, hogy jeleket küldesz még nem biztos, hogy azt a fogadó fél meg is érti. :D A helyedben nem keserednék el, hosszú még ez az élet, de próbálj nem rágörcsölni a dologra.

2013. szept. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!