Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt folyton,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt folyton, amikor kimegyek az utcára vagy sok ember, tömeg előtt vagyok, főleg idegenek előtt?

Figyelt kérdés
Úgy érzeem, egy ronda kis senki vagyok, akire mindenki úgy néz, mintha egy nagyon ronda kis senki lenne. Egyszerűen frusztrált vagyok emiatt és folyton azt érzem, hogy mindjárt beszól valami idegen, hogy de ronda vagyok vagy meggver. MÉg sosem volt barátnőm, pedig nem rég mindta egy lány, hogy tök jó fej vagyok, nem is érti miért nincs barátnőm.
2013. szept. 14. 00:12
 1/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. szept. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kicsit szerintem önbizalom hiányos vagy
2013. szept. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány, kisebbségi komplexus, ilyenek... Annak higgy aki jókat mond rólad, ne magadnak.
2013. szept. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Önértékelési gondok. Pszichológus kell neked.
2013. szept. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ahhoz a lányhoz menj oda és szedd fel

mondd neki h rád vártam :D

stb..

2013. szept. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány! Ez ennyi és nem több. Elhiheted hogy az utcán járó emberek 99%-át pont nem érdekli hogy hogy nézel ki. Ahhoz hogy ez az érzésed elmúljon magadban kell rendet tenni. Tudom nem könnyű elfogadni magad de ha nem érzed jól magad a bőrödben csak a te kezedben van a lehetőség hogy változtass rajta. Például gyúrni is eljárhatsz ha kicsit megizmosodsz azt a környezeted biztos észreveszi és mi sem pozitívabb visszajelzés mint egy két bók hogy igen jó formában vagy :) " Ha te nem szereted magad hát hogy várnád el hogy mások szeressenek" kicsit közhely de teljesen így van.
2013. szept. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Látom magam előtt az élet képet. "Oda adom a pénzem csak ne verjetek meg itt az ájfonom is.

Szarunk az ájfonra meg a pénzedre olyan ronda vagy, hogy azt büntetni kell."

2013. szept. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!