Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a normális fiúk az iskolámban egy csajért vannak oda?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, másodikos.

Most van egy elsős csaj, akit ismerek, barátnőmnek tartom.

Na szóval, az van, hogy az összes normális fiú csak rá hajt. Mert az az igazság, hogy tényleg nagyon jó fej. Nem fogom tagadni. Vicces, rohadtul kedves, jó tanuló, de olyan kis pimasz, perverz. Nagyon szégyenlős, szerény, de egyszerre erős személyiség is, és valahogy mindenkivel jól kijön. Rengeteget nevet, segítőkész és mindenhez ért egy kicsit. Tehát mindenféle filmet ismer, konzolok és játékok témájában is otthon van. Szereti az animéket, a fociról is tud beszélni, meg tényleg mindenről, ami a fiúkat és lányokat érdekli. Ja, meg minden típusú zenét hallgat. Csajos zenéket is, meg minőségieket is.

Csomó viccet tud. Angolul is ért meg németül is.


És szerintem én is jófej vagyok (szeretem a fiús dolgokat, és értelmesnek tartom magam), csak hát azzal a különbséggel, hogy ő kinézetre, meg amúgy is nagyon lányos. Olyan kis aranyos, babaarca van, édes mosollyal. Hosszú, szépen beállított a haja. A körmei szépen ki vannak festve. A ruháit meg nem tudom honnan szerzi, de olyan, mint aki most lépett volna ki egy amerikai divatmagazinból. Magas, átlagos alkatú. Jó az illata, kecses a mozgása. És a lányos témákban is nagyon otthon van. Meg imádja az aranyos dolgokat.

Én vele ellentétben alacsonyabb vagyok, vékonyabb, és sokkal csúnyább. Neki nincs is szépséghibája. Nekem meg nagyon nagy az orrom. Az ajkaim túl vékonyak, hülye fejformám van, a szemeim kicsik... A hajammal bármit csinálok, nem tudom olyanná tenni, mint az övé. Mert ő ért ilyenekhez, nekem meg fogalmam sincs, hogyan tudnék csinos lenni.

Próbáltam lányosabb ruhákat venni, de nem az én stílusom.

És nem érdekelnek az aranyos cuccok.

Én inkább olyan "lesza*rom" típus vagyok.

Az elsősöktől kezdve, a végzősökig, mindenki oda van érte.

Amikor szégyenlősen végigvonul a folyosón, akkor olyan, mint egy angyal, és mindenki őt bámulja.

Komolyan, mindenki hirtelen elhallgat.

Ráadásul nem ítél meg senkit kinézet alapján.

Tudom, hogy ki tetszik, és az a srác egyáltalán nem helyes.


És kedvelem őt, mert kedves, aranyos és jófej, de egyszerűen nem tudok rá nem irigykedni.

Annyira akarom, hogy összejöjjön azzal a sráccal, és akkor talán lemondanak róla a többiek.

De ez így nagyon gáz.

Kinek kellenék én, amikor ott van egy lány, aki sokkal jobb fej nálam, kedvesebb, intelligensebb és sokkal szebb és aranyosabb?

Néha úgy érzem, hogy szörnyen utálom őt.


Tudom, hogy nagyon hosszú lett, bocsánat érte.

Ha valaki segítene, akkor megköszönném. 16L


2013. szept. 14. 19:21
 1/9 A kérdező kommentje:

Ja, és még annyi, hogy én nem szeretek bulizni járni, ő meg azért eljár házibulikba. De nehogy rossz tulajdonsága legyen: nem iszik, csak táncikál a barátnőivel, aztán hazamegy...

Hogy lehet valaki ennyire tökéletes?!

Gyűlölöm.

2013. szept. 14. 19:22
 2/9 anonim ***** válasza:

Szép regény :/

Ismerkedj máshol

2013. szept. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
légyszi ilyenekkel ne idegesítsetek.
2013. szept. 14. 19:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Tudod mi jön le az egészből?Az hogy irigykedsz.
2013. szept. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hogy a ku*rva életbe ne irigykednék?

Soha, de soha nem kellenék senkinek. A fiúk, akik nekem bejönnek mondom, hogy őérte vannak oda.

Fantasztikus érzés, mondhatom.

2013. szept. 14. 19:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Már hogy ne kellenél?A lányok mindig is kellenek.Valakinek mindig kelleni fogsz.
2013. szept. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja. "Ha ló nincs, jó a szamár is"
2013. szept. 14. 19:54
 8/9 anonim ***** válasza:

Jaj ugyan már.Ennyi erővel mindenki a nincs ló a szamár is jó elven van kapcsolatban.

Fiatal vagy még.Várj.

2013. szept. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Látatlanban is megmondom, nem azért szeretik a pasik mert jó arc, még ha az is.

Ha sokkal jobban néz ki nálad, akkor szar ügy, nem tehetsz semmit + jó tanács, bulizni ne menj vele, mert még rosszabb lesz.

De ha csak egy kicsit jobb nő nálad, akkor nem olyan szörnyű a helyzet.

Ha esetleg küldesz képet privátba, megmondom.

2013. szept. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!