Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrülök ettől az érzéstől!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök ettől az érzéstől! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Beleszerettem vkibe aki valószínű sose lesz az enyém, de lassan kezdek megőrülni a szerelemtől mert hiába akarom se tudom elfelejteni, folyton rajta jár az eszem, vele álmodok szinte minden éjjel. Tudom hogy az idő elvileg segít de engem inkább megőrjít.

2013. szept. 15. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
korod, nemed?
2013. szept. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
lány vagyok 22, bár ennek semmi jelentősége nincs a kérdés szempontjából szerintem
2013. szept. 15. 13:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Foglald el magad tereld el a gondolataid kapcsolj ki menj bulizni ismerkedj barátnőzz eress hobbit a lányeg hogy lefoglald magad hogy ne tudj annyit rajta agyalni
2013. szept. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne a tied? Mi akadályoz meg ebben?
2013. szept. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok/voltam mint te. Beszéld meg vele ...NINCS MIT VESZÍTENED... add önmagad ha tényleg nem lehet a tiéd akkor továbbléphetsz ha meg mégis a tiéd lehet akkor király a buli ;) :D ! Az idő múlására ne támaszkodj!!! mert ha csak sóvárogsz utána akkor értékes időt veszítesz amit azokkal is tölthetnél akik totál oda lennének érted!
2013. szept. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Harcolj érte, beszélj vele. Ki mondta, hogy nem lehet a tied?
2013. szept. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!