Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Őszintén ti jópasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Őszintén ti jópasinak tartjátok magatokat? (15-19 éves korosztály főleg, de lehet idősebb is)

Figyelt kérdés

Csak azért kérdeztem mert bnőmmel kicsit vitatkoztunk mert szerinte ide nem járnak fel jó pasik...

16L


2009. nov. 4. 16:40
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva én nem értem mit látnak bennem a csajok... én ha jó nő lennék nem járnék magammal xD De ők tudják :P
2009. nov. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:

én utálom magamat! így nem tartom magam jó pasinak.

a barátnőmön kívül más csajok nem próbálkoztak , míg nála sok pasi(kapcsolat alatt). így meg elég fos mert nem érzem magam jónak!


18/f

2009. nov. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:
De mégsem lehetsz olyan rossz ha a barátnőd kitart melletted:)
2009. nov. 4. 20:01
 34/47 anonim ***** válasza:

darab , darab.

Mikor megismert voltam egy konkrét ropi. feljött jó pár kiló! 62kg vagyok a 170centimhez ami marhára nem sok , de én utálom a testem stb! (ezért már elkezdtem gyúrni is)

Nem iszok , nem cigizek és ez is zavar mivel az ilyen embert nézik ki!

Egy normális barát/nő nem dob ki azért mert nem úgy nézel ki mint x évvel ezelőtt! (mondjuk jobban szeretem magam mint vékonyan)

mind1 fölöslegesen írok ide hisz a véleményem úgyse fog változni saját magamról :D utálom és kész!

2009. nov. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
35%

előző vagyok.

Csajnak lenni könnyű. kicsit szép vagy kicsit jó tested van annyi faszid lehet amennyit akarsz.

A csajoknál ma mi a nyerő? bunkó , gyúrós(ha nincs 40es karod kocka hasad = kocc) , bulizós , minden nap lerészegedős behányós.

A pasiknak tenni kell azért , hogy valaki is szóba állhasson velük.Csajoknak mit kell tenni ugyanezért?

SEMMIT!

2009. nov. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:

visszajelzések szerint az vagyok

de én nem teljesen érzek mindig így

2009. nov. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem, sztem undortkeltően ronda vagyok

és persze magányos, nincs senkim és sztem soha nem is lesz

16F

2009. nov. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:

20:09

Sztem nem könnyű csajnak se lenni....ez nem így működik ahogy leírtad...nekünk is nehéz, mi is sokszpr esünk pofára, és nem elég annyi h kicsit szép vagy és kicsit jó tested van...

És az sem igaz amit leírtál..vannak olyan lányok akiknek tényleg ez kell...a plázacicáknak és az ugyanolyan típusu lányoknak akiket leírtál fiúba...

23:01 Megértelek...ha a visszajelzések szerint jól nézel ki, higyj nekik:)először is nő az önbizalmad, és általában az emberek nem szoktak ilyenről hazudni...Am vszínüleg azér nem érzed mindig így mert nem tetszhetünk mindenkinek...

06:57 Ne légyen ilyen bizalmatlan magaddal szemben...biztos h nem vagy "undortkeltően ronda" mert ilyen ember nem igazán van...és még ha nem is vagy olyan szép, vannak kevésbé szép lányok is...és sok ilyen kevésbé szép ember él boldogan a párjával:)biztos h fogsz magadnak elöbb-utóbb találni vkit...

am én is magányos vagyok és nekem sincs senkim, és én is úgy érzem h soha nem lesz senkim, szóval megértelek:)

csak annyi különbséggel h nem érzem magam nagyon csúnyának...

2009. nov. 6. 16:20
 39/47 anonim ***** válasza:

hehe xD

én jó pasinak érzem magam, ha jó csaj vagy írj nyugodtan :D

üdv: tomee* 16F

2009. nov. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
ha elfogadod magad olyannak amilyen vagy, akkor leszel olyan, amilyen akarsz lenni!
2009. nov. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!