Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Őszintén ti jópasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Őszintén ti jópasinak tartjátok magatokat? (15-19 éves korosztály főleg, de lehet idősebb is)

Figyelt kérdés

Csak azért kérdeztem mert bnőmmel kicsit vitatkoztunk mert szerinte ide nem járnak fel jó pasik...

16L


2009. nov. 4. 16:40
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
én 17 éves vok de az ismerőseim 80%a szerint 22-25 közöttinek nézek ki... sajnos nem tudom eldönteni ez pozitívum-e, de se nem iszok se nem cigizek és vicces vagyok, legalábbis tudok nevetni magamon :D Ez egy nagy pozitívum szerintem... meg toleráns vok. Ráadásul buta vagyok, de legalább okos nem :D Ami még nem vagyok az jó pasi. Na de ez van ezt kell nem szeretnem :D
2009. nov. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:

17:09

Az biztos hogy vicces vagy:):D és ha igaz amit mondasz, akkor neked még az sem árt ha nem vagy jó pasi...szerintem van olyan jó a humorod (és amiket leírtál minden más) hogy felülmúlja a külsőd:)

2009. nov. 6. 17:22
 43/47 anonim ***** válasza:

Hmmm ezt még senki sem mondta nekem, hogy jó pasi vagyok. De gondolom nem lehet olyan rossz a helyzet, hisz most is van barátnőm :). Pedig az a poénkodós idióta vagyok(a poénok elég gyakran be is találnak), de lehet mindezt ellensúlyozza a kisportolt test :).

Jah és 20/F XIV ker.

2009. nov. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
igen
2009. nov. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 A kérdező kommentje:

17:42De gondolom neked is az a léyneg h a barátnődnek tetszél:)am van akinek a "poénkodós idióta" jön be...és igen a kisportolt test se hátrány:D

18:15lényegretörő válasz:)

2009. nov. 6. 18:22
 46/47 anonim ***** válasza:
A jó relatív nálam. Nagyon sok csajnak bejövök, egy típusnak állandóan, azok szétszednének, nem is értem őket. Feléjük olyan a kisugárzásom, ami nekik kell, de ami viszont az én zsánerem ott egy kicsit többet kell hódítanom. Szóval ja:)
2009. nov. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:
19:19 ettől izgalmas, nem?:P nekem mindig ezt mondják:D
2009. nov. 6. 19:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!