Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Férfiak! Baj, ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Férfiak! Baj, ha egy nő kicsit kéreti magát?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy pl: ha megdicsér egy pasi, hogy szép vagyok v. jól nézek ki, akkor én úgy reagálok, mintha én nem érezném annak magam. De csak azért mert azt szeretném, ha még tovább dicsérne, mert az olyan jó érzés hogy bókol nekem.

Hozzáteszem én nem csak kihasználni akarom ezzel, ha azért dicsér mert többet is szeretne tőlem, akkor nem zárkózom el attól sem. Csak az érdekel, hogy zavar az ilyesmi titeket, nem tartjátok kicsinyes dolognak?


2013. szept. 15. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem zavar. Ha kicsit kéret, az oké. Csak azért komplett hülyét ne csináljon belőlem.
2013. szept. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 PureNameless ***** válasza:
Bizonyos mértékig még jó, de van az a határ mikor már idegesítő lesz.
2013. szept. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak egy határig jó.Utána nekem is elegem van és hagyom a fenébe.
2013. szept. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát sztem szimpatikusabb reakció mintha azt mondanád, h: "igen tudom, tisztában vagyok a szépségemmel" :D Az ha elmosolyodsz / zavarbajössz sztem inkább csak aranyos és ez szerintem tetszik is a legtöbb férfinak.
2013. szept. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
En utalom a folosleges koroket. Ez is egy becsapasfajta. Te csak jatszol. Add inkabb magad es orulj ha bokolnak.
2013. szept. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 4-essel.
2013. szept. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha ajandekot kapsz, akkor is elobb visszautasitod csak azert, hogy kesobb odaadjak? :)
2013. szept. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát azért..


-Szép vagy.

-Nem iis!

-De,nagyon tetszik a mosolyod.

-Nem,az Ágié szebb.

-Dehogyis nagyon csinos vagy.

-Csak hízelegsz.

-Nem hízelgek,szívemből mondom.

-Biztos!?

-Biztos.

-Nem hiszem.

-ANYÁD



Azért meg lehet unni..

2013. szept. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem szoktam játszani senkivel, nyilván tetszik az illető, ha örülök a bókjainak. Azért jó érzés, ha többször dicsér meg, mert akkor biztos lehetek benne, hogy tetszem neki. Meg hát némelyik pasi olyan ügyesen tud hízelegni, hogy attól elolvad az ember. Ez szerintem még nem bűn, ha ezt élvezed.
2013. szept. 15. 21:11
 10/11 A kérdező kommentje:
8-as azért nem pont erre a gyerekes viselkedésre gondoltam.
2013. szept. 15. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!