Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Férfiak! Baj, ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Férfiak! Baj, ha egy nő kicsit kéreti magát?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy pl: ha megdicsér egy pasi, hogy szép vagyok v. jól nézek ki, akkor én úgy reagálok, mintha én nem érezném annak magam. De csak azért mert azt szeretném, ha még tovább dicsérne, mert az olyan jó érzés hogy bókol nekem.

Hozzáteszem én nem csak kihasználni akarom ezzel, ha azért dicsér mert többet is szeretne tőlem, akkor nem zárkózom el attól sem. Csak az érdekel, hogy zavar az ilyesmi titeket, nem tartjátok kicsinyes dolognak?


2013. szept. 15. 20:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Azért létezik egy egészséges mérték. Ha egy férfinek tetszel, bókol (és tetszik is Neked), akkor fogadd a bókjait. Ha lecsapsz minden feladott labdát, akkor önbizalomhiányos, introvertált szerencsétlennek fog bélyegezni és továbbáll.
2013. szept. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!