Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan jöhetek rá, hogy lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöhetek rá, hogy lenne e esélyem egy fiúnál, ha most van barátnője?

Figyelt kérdés

2013. szept. 16. 09:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
hányingerek azok az emberek akik olyan nőre vagy pasira mennek akiknek van párja! lehánynám az összeset! én már voltam igy hogy csajomra ráment egy srác aki tudta hogy van pasilya! majdnem börtönbe is kerültem ez miatt! azelött is zavartak az ilyen emberek de azóta mégjobban
2013. szept. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert van barátnője. Így ülj meg a csinos kis seggeden, és ne rombolt szét másnak a kapcsolatát.
2013. szept. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Milyen álszentség már ez.. ne mondja már mindenki hogy csak olyan csajnak udvarol akinek tudvalévő hogy nincs barátja. A jó csajoknak legtöbbnek van barátja tehát akkor ne legyen jó csajom? Majd a hölgy eldönti kivel akar és mit. Másfelől ha szerelembe esem tehát életem nője akkor mit tudok tenni: a szívem dönt! 6-os voltam.
2013. szept. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!