Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyikőjüket válasszam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikőjüket válasszam? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akivel már 5 hónapja együtt vagyok. Az első két hónapba nagyon jól megvoltunk, az utóbbi időkben pedig valami történt vele. Nemtudom hogy mi. Állandóan veszekszik, megsértődik, féltékenykedik, vagdossa magát, bunkózik velem, megsért, stb.

Én mostanába beszélgetek egy sráccal, aki nagyon aranyos, nagyon szeretem barátilag, olyan mintha a bátyjám lenne, és a barátom is tudja, hogy beszélünk és választás elé állított. Vagy ő vagy a "bátyjám". A leírtak alapján ti mit tennétek?


2013. szept. 16. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindig a másodikat.

Johnny Depp szavai.

2013. szept. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Második.
2013. szept. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyik se. Vagy csak én vagyok normális. Ne vedd dicsekedésnek, de ez van.
2013. szept. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha annak a srácnak (bátyjád)keresel egy normális lányt
2013. szept. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 viktor123456 ***** válasza:
Első lapát.
2013. szept. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elsőt dobd ki, a második meg keressen egy olyan lányt, aki szerelmes belé.
2013. szept. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!