Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem már "nem kell", viszont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem már "nem kell", viszont beleőrülnék, ha másé lenne?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel elég zűrös a múltunk, nem csalt meg fizikailag, de rengeteg hazugsága volt.

Emiatt nagyon megromlott a kapcsolatunk, nem tudok felejteni. Most összeköltöztünk, hátha segít mondom, de nem nagyon. Vannak jobb időszakok, de újra és újra előjön a sok rossz emlék, nem tudok benne bízni már. Talán amiatt vagyok még vele, mert mostanra tényleg látom rajta a változást, most már tényleg jó kislány lett. De az a fránya múlt, nem tudok elvonatkoztatni tőle.

Szóval eljutottam odáig, hogy számomra már nem létszükséglet a lénye, viszont beleőrülnék, ha mással lenne, ezért nem hagyom el.

Talán van még esély a boldogságra idővel szerintetek, ha tényleg látom rajta a változást?


2013. szept. 17. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha te tudsz felejteni ő pedig tud változni, akkor persze, esély mindig van. De nem lehet hogy csak az egód miatt bántana ha másé lenne? Mert nem mindegy, hogy szereted és féltékeny vagy, vagy csak a büszkeségedet sérti a dolog.
2013. szept. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szeretem, az biztos. Csak a sok csalódás miatt már nem tudok "úgy" tekinteni rá.
2013. szept. 17. 14:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem megy, de összeköltöztetek. Logika nulla.
2013. szept. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van esély, de ahhoz az kell, hogy akard, hogy jobb legyen és próbáld a jót látni benne, ne a rosszat, a jó dolgokkal foglalkozz. Csináljatok programokat, mászkáljatok, menjetek étterembe, ilyesmi. Szóval szerezzetek új élményeket közösen.
2013. szept. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, összeköltöztünk, egyéb okok miatt is, meg hogy talán a több együtt töltött idő miatt újra jó lesz minden.

Közös programok vannak, talán ennek köszönhetően vannak jobb időszakaink, de valahogy mindig felrémlik bennem a múlt sajnos.

2013. szept. 17. 14:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Ha nem tudod megbocsátani a korábbi sérelmeket, akkor ez megmérgezi az egész kapcsolatot, hiába a szerelem. Vagy elengeded a múltat és a jelenre koncentrálsz, vagy legyen vége, mert ez így nem jó. Ha ő akármennyire igyekszik, és te csak a régi dolgokkal törődsz, akkor hiába töri magát, csak falakba ütközik. Ha a lelked mélyén már nem tudsz megbízni vele, elfogadni őt és továbblépni, akkor nincs sok esély egy harmonikus kapcsolatra.
2013. szept. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!