Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg párkapcsolat szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg párkapcsolat szerintetek müködhet?

Figyelt kérdés

2013. szept. 17. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Régóta működnek ilyenek.
2013. szept. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
-.-'
2013. szept. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Béla211 ***** válasza:
87%
Igen működhet nekünk 4 éve működik.
2013. szept. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Működik. Ugyanolyan mint egy "hetero" kapcsolat, sőt, talán valamivel jobb is.. Ha valami van, ugyanúgy meg kell a dolgokat beszélnetek, de mindent, ha ezzel fájdalmat is okozol.. tehát lényegében működik, nem különb a szerkezete a "hagyományos" kapcsolatokétól...

19/F

2013. szept. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ftf1983 ***** válasza:
82%
Persze, hogy működik! De ehhez az kell, hogy ne a most divatos "értékeket" keressük a másikban, azaz pénz, lakás, autó, farokméret. Ha az embert keresed a másikban, akkor megtalálhatod a párodat és sose lehet tudni mennyi ideig lesztek együtt...
2013. szept. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
nekem működik
2013. szept. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Én erre csak annyit mondok, hogy a páromnak az édesanyja azt mondta nekem múltkor, hogy ennyi szeretetet még hetero kapcsolatban sem látott, mint amennyi köztünk van (több mint egy éve vagyunk együtt).. Szerintem ezzel mindent elmondtam (ill. Ő elmondott) azzal kapcsolatban, hogy mennyire működhet jól egy meleg kapcsolat. ;)


23F m

2013. szept. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a válaszokat
2013. szept. 23. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!