Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit tennétek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit tennétek ha egy lány, aki a jó barátotok, bevallaná hogy szerelmes beléd?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy szerelmes vagyok egy nagyon jó barátomba, és el akarom neki mondani... kíváncsi vagyok hogy vajon mit reagál majd.:/

2013. szept. 13. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Hááát ha vonzódok a lányhoz akkor örülök neki és megbeszélem vele a továbbiakat.. Ha nem vonzódok hozzá akkor megmondom neki, hogy maradjunk barátok
2013. szept. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Attól függ,hogy ki.

Ha olyan,akivel én is el tudnám képzelni,akkor félve,hogy tönkremegy a barátság,de megpróbálnám vele.

Ha nem,akkor elmondanám hogy sajnos ezt nem tudnám viszonozni,de azért barátja szeretnék maradni.

2013. szept. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nekem is bejönne a lány, akkor örülnék neki. De ez úgyis csak álom lenne, mert sosem kellettem senkinek.
2013. szept. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vagy mond meg egy barátnődnek h beszélgessen vele és derítse ki h mit szólna, ha nem akarod egyből tőle megkérdezni.
2013. szept. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) hát holnap elmondom neki, és akkor kiderül hogy hogyan tovább :s
2013. szept. 13. 20:20
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát... Nem örülnék neki, megpróbálnánk barátokként folytatni, ha ő is akarja, de nem hiszem, hogy menne...


Viszont a lány, akibe bele vagyok esve, egy jó barátom és osztálytársam. :D


Ha ő mondaná, hogy szeret, a világ legboldogabb embere lennék.


Szóval ez szerintem attól függ, hogy mit érez irántad a fiú.

Ha bejössz neki, akkor örülhetsz, ha viszont csak és kizárólag egy barátot lát benned, akkor valószínűleg tönkre fog menni a baráti kapcsolatotok. Vagy legalábbis nem lesz többé ugyanolyan.


Annyit tudok javasolni, hogy ne valld be még neki!

Csak éreztesd vele, hogy bejön neked. :D

Mosolyogj rá huncutul, nézz mélyen a szemébe jó sokáig, érj hozzá gyakran, dicsérd meg sokszor, ne palástold az érzelmeidet.

Valószínűleg le fog neki esni, és ha tud rád úgy gondolni, akkor megteszi az első lépést ő.

Viszont vannak olyan srácok, akik bátortalanok ilyen helyzetben, vagy bizonytalanok... De akkor is, figyeld a reakcióit! Mit csinál, amikor mélyen a szemébe nézel?

Amikor rámosolyogsz? Mit csinál, amikor más fiúkkal vagy/más fiúkat nézel meg? Nem olyan nehéz rájönni, hogy mit érez.

16/f

2013. szept. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
örülnék neki, és ha külsősre tudnék hozzá vonzódni akkor :D
2013. szept. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Majd írd már meg, hogyan ment!
2013. szept. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Oké megírom, és köszönöm a válaszokat! (:
2013. szept. 13. 21:52
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát az volt, hogy elmondtam neki, és... hát...barátok maradunk, de hogy igazából most mi van, azt nemtudom...):
2013. szept. 15. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!