Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az még attól szerelem ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az még attól szerelem ha testileg nem kívánom hanem csak érzelmileg?

Figyelt kérdés
Tudom hülyén hangzik de csak azt akarom hogy mellettem legyen, és tényleg szeretem egyébként, de nem feltétlenül helyezném a szexet előtérbe. Inkább csak kisebb dolgokat pl. csók, ölelkezés, de legfőképp azt akarom hogy velem legyen mindig.

2013. szept. 16. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább ez szeretetté alakult szerelem, vagy eleve csak szeretet. A szerelemben ugyanis dolgozik a kémia rendesen, így kívánod szexuálisan is. Nincs ezzel baj, ha neki is elég ez.
2013. szept. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Persze. Hogyha mással sem akarsz szexelni. Akkor lehet, hogy aszexuális vagy.
2013. szept. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Magyarul nem elég jóképű v nem elég magas. Ez nem szerelem.
2013. szept. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem túl valószínű.
2013. szept. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért, mert még nem vagy kész a szexre, attól ez még szerelem.


Az, hogy nem akarsz vele lefeküdni, mielőtt jobban megismered, az egyáltalán nem baj!

2013. szept. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!