Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor lesz már egy rendes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz már egy rendes, igazi kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Sziasztok 17 éves lány vagyok és még nem igazán jöttek össze a dolgok.. szóval az a bajom, hogy kb nem is nagyon találok srácot akivel tényleg úgy igazán jól ellehetek, feloldódhatnék, mindig vhogy feszélyezve érzem magam a társaságukban és nehezen tetszik meg vki..


volt vagy 7 randi félém életemben, de az egyetlen srác akibe belevoltam "zúgva", összejött egy másik csajjal és ez nagyon megmaradt bennem és azóta nem bízok meg a fiúkban mindig olyan érzésem van h ez is tuti nem csak velem ismerkedik, meg ilyenek..

meg volt még 1-2 aki nem hívott vissza, de velük eleve nem is tudtam jól beszélgetni.. meg akk olyan barátom vallott szerelmet akiről nem is gondoltam vna, de messze is lakik és tényleg csak barát..:( meg le is mondtam egy talit egy sráccal mert tudom h nem tetszene, és nem akarok úgy tekinteni sok srácra mint utolsó lehetőség, de nem tudom h miért alakul ki ennyire nehezen ilyen érzelem bennem..

meg csak kavartam 1-2 emberrel, és nem is lett belőle semmi, nem tudom miért vagyok ilyen szerencsétlen ebben a dologban? :// pedig am egy nyitott lány vagyok , nagyon szeretek barátkozni, szerintem jó beszélgető partner vagyok

sokat járok ide-oda, csak ugye most a suli is leköt, meg néha bulizok, szóval nem vagyok egy zárkózott lány, és nem vagyok rbancos sem..


és a másik h még fiúkat is alig látok !!


2013. szept. 17. 21:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem még csak randim sem volt, pedig 19 éves vagyok. És nem zavar. Szerintem egyetemen sokkal jobban lehet ismerkedni, ne legyél türelmetlen, jönni fog az majd, csak ne görcsölj rá, hanem sz*rd le.
2013. szept. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

szánalom a köbön

szánalomból befogadlak a háremembe és ott majd biztos megtatálod a helyed

2013. szept. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 PureNameless ***** válasza:
Első jól írta ezen nincs mit görcsölni :)
2013. szept. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

értem első rem. megtalálod az igazit hamar.:)

én nem szégyellem ezt szó sincs róla! de utolsó ne haragudj, de most szerintem normális h én is szeretnék már egy kapcsolatot, mert már elég érettnek tartom magam, jó tudom h még tini vagyok, de nem 12-13 évesen írtam ki a kérdést

2013. szept. 17. 21:47
 5/12 anonim ***** válasza:

Koncentrálj az élet egyéb területeire. Mivel ha görcsösen akarsz valamit, az tapasztalatból mondom, nem fog el sülni jól.


Egy fontos dolog amit véss az eszedbe, attól, hogy van melletted valaki, az nem feltétlenül egyenlő a boldogsággal. Nem feltétlenül lesz az ember boldogabb, sőt egyáltalán nem lesz különb annál, akinek nincs párja.


Én inkább azon vagyok 21 éves srácként, hogy inkább vagyok egyedülálló, mint megint egy olyan mellett kikötni, aki mellett úgy igazán nem érzem jól magam. Hiába 1 hét után átgondolom, attól még kellemetlen marad.


Én mondom neked, a környezetemben lévő srácok nagy része ritka primitív és nem csodálom nem találtál magad mellé megfelelő párt. Egy kezemen meg tudom számolni ki az igazán fasza csávó (persze velem együtt :P).


Szóval nem csodálkozom. Törődj magaddal, tanulj, sportolj vagy legalább edz otthon, néha néha járj el SZÓRAKOZNI/nem pasizni, SZÓRAKOZNI.


Előttünk van még az élet, annyi párod lesz még, hogy a végén már sok is lesz. Hidd el nekem.

2013. szept. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, csak fiúban... Volt egy kapcsolatom, de félreismertem a lányt, szakítottunk. Ez nem viselt meg annyira :)

Csak az, hogy azóta sok lány tetszett reménytelenül...

Kérdező, tényleg ne görcsölj ezen, mert tapasztalatból mondom, hogy nem éri meg. A szerelem mindig akkor jön, amikor a legkevésbé számítasz rá! :)

Egyébként mi az, hogy alig látsz fiúkat? Pont ugyanannyian vagyunk, mint a lányok :)


18/F

2013. szept. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Csak úgy megjegyzem, hogy minél idősebb egy férfi, annál több nő jut rá. Egy 70 éves férfira, a korosztályából 5 nő jut.


A fiatalok körében egy csávóra legalább 2 csaj jut. Csak hát ez a környezettől is függ. Pl egy lan partyn pont nem.

2013. szept. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
értem köszi a válaszokat !! úú annyi teendőm van h most jelenleg lehet h bele sem férne az időmbe egy kapcsolat.. mmint látok fiúkat de egyik sem ismerkedik semmi olyan szitu nem alakul ki h ismerkedhessek.. vmi erőltetett szöveggel meg én sem akarok odamenni mert sztem a fiú kezdeményezzen
2013. szept. 17. 21:59
 9/12 anonim ***** válasza:
7-es. Én már jóóópár éve statisztikát tanulok, hidd el, nem jut egy csávóra két lány :) Több lány születik, és tovább élnek, szóval tényleg többen vannak, de ez az arány kb. 47% férfi, 53% nő... :)
2013. szept. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
holnap
2013. szept. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!