Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keressek mást?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akinek régebben tetszettem, de csak barátságban maradtunk (bár nem véstük kőbe). Nekem egyre jobban tetszik, főleg belülről imádom, és mondhatni tökéletes barát típus, nagyon jól meglehetnénk, és hasonlóak is vagyunk. Kívülről nem az esetem, de úgy vagyok most már vele, hogy nem érdekel, hogy néz ki, én tudnám szeretni.


Talán valamennyire most is tetszem neki, de nem hív sehová néhány hónapja, (élőben egyébként nem futnánk össze, mert neten ismertem meg, bár nem társkeresőn) és chatről is egyre többet hanyagol. Egyébként, ha ilyen fiús dolgok szóba jönnek, érzem az írásán is, hogy zavarja, akkor meg miért viselkedik így velem? Miért nem találkozunk, ha féltékeny?


Az lenne a legjobb megoldás, ha keresnék mást, de a gond itt kezdődik…


Mióta őt ismerem, nem tudok más fiúkra úgy nézni, kaptam sok felajánlkozást, de nem tudok velük élni, ha elmegyek bulizni kb. úgy viselkedem mint akinek van barátja, koptatom az embereket, és nem is kezdeményezek. Mindig eszembe jut, mit szólna ehhez Ő?


Még nem volt komoly kapcsolatom, és neki sem egyébként.

19l


2013. szept. 18. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Kezd kis lépésekkel. Hidd csak el, ezen oldalon oly nemes lelkű segítőkész fiúk vannak, megkönnyítik a dolgod és rádírnak, hogy ismerkednének ők veled:D Vagy írj rá te valakire innen, dumálgass vele és majd egyszer csak azon kapod az agyad, hogy nyitottabb vagy más fiúk felé.. Főleg ha normális arcokat fogsz ki. 21\f

(csak rám ne írj:D)

2013. szept. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:D Nem írok, és nekem se írjanak! Ha élőben is elutasítok konkrét ajánlatokat, vagy bókokat elintézek egy köszivel és mosollyal (volt, hogy nagyon jó pasitól is kaptam) akkor itt főképp nem tudok ismerkedni :D
2013. szept. 18. 12:43
 3/5 anonim ***** válasza:
2013. szept. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Buta buta lány:)

A kérdés hogy keress mást, de a sehogyan az egyetlen szóbajöhető megoldás.

Ha nem beszélsz senkivel még neten se, akkor mi értelme a kérdésnek ha szabad tudni?:)

2013. szept. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

neten semmikepp sem tudnek beszelni massal es kozben parhuzamosan vele is... tehat eloben sekerulne esetleg, erre kernek tanacsokat.

illetve, tapasztalatok leirasat, akivel volt hasonlo, mi lett a vege, stb..

2013. szept. 22. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!