Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több, mint barátság. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több, mint barátság. De kevesebb, mint kapcsolat? Mit tegyek, keressek mást?!

Figyelt kérdés
Mindig csak keverünk, volt, hogy már aludtunk együtt, meg imádok vele lenni, féltékeny is...de nem vagyunk együtt..ez rossz is, de még így is jobb, mintha külön lennénk. Fogalmam sincs, hogy ezt hagyjam vagy keressek inkább mást?!

#keressek mást
2012. aug. 14. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát az ilyen helyzet elég kellemetlen tud lenni. Nem tudom mennyi idősek vagytok, de mindenképp jó lenne letisztázni, hogy ki mit is akar. Ha pedig azt amit szeretnél nem kapod és nem is fogod megkapni akkor jobban jársz ha mielőbb továbblépsz. Ami persze nem könnyű, de még mindig sokkal jobb mint sokáig őrlődni.
2012. aug. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A dugás már kapcsolat egyik formája! Ja, hogy nem lesz tartós? Nem biztos, mint semmi sem!
2012. aug. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ő 18, én pedig 16. Eddig nem volt komolyabb barátnője, talán lány 1 hónapig. Eléggé nagy a szabadság igénye is, de olyan furcsa. Mindenki azt hiszi, hogy együtt is vagyunk, közben pedig..
2012. aug. 14. 11:20
 4/7 A kérdező kommentje:
Aludtunk már együtt, de még nem feküdtünk le. Lehet, így akarja kimutatni, hogy nem csak arra kellenék?!
2012. aug. 14. 11:21
 5/7 anonim ***** válasza:

ezt vele kéne megbeszélned. először letisztázni magadban, hogy mit akarsz ettől a kapcsolattól és utána valahogy közös nevezőre jutni.


én is pont benne vagyok egy ilyen kapcsolatban( tipikus barátság extrákkal), de mi megegyeztünk abban, hogy egyikünk se akar semmi komolyat így nyáron, csak kötetlenség nélküli együttlétet. így egyesül az egy éjszakás kaland nyújtotta kötetlenség, de viszont nem egy vadidegennel fekszek össze.

2012. aug. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2012. aug. 14. 11:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez ott kezdődik hogy tudd, te mit szeretnél. Együtt akarsz vele lenni? Szereted? Mert ha ezeket tisztáztad, csak utána tudjátok megbeszélni, hogy mi legyen.
2012. aug. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!