Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiányérzet, nap mint nap ....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányérzet, nap mint nap . Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ez egy kicsit hosszú lesz, de fontos lenne a válaszotok!

Na szóval minden nap mikor bemegyek a suliba látok szerelmes párokat és rám tör az a fájó érzés hogy nekem senkim sincs, hiányzik egy fiú önzetlen szeretete , hogy valakinek fontos legyek ... Még nem volt egy párkapcsolatom se, de kb 4 hónapja rám írt egy fiú , elkezdtünk beszélgetni és nagyon rendes , jó fej (tőlem 1 évvel idősebb) és egy idő után elmondta hogy nagyon szeretne "megszerezni" egyszer sem találkoztunk még (ő szerette volna de én mindig lemondtam) nem tudom miért de valamiért sose akartam találkozni vele , mondta hogy addig küzd értem amíg csak lehet , de ezerszer elmondtam már neki hogy nem , nem szeretnék semmit se , de mostanában egyre többször jár az a fejemben hogy mi lenne ha .. mi lenne ha vele lennék mert tudom hogy ő 100%-san szeretne , de valamiért csak az jár a fejemben hogy nem lehet , fiatal vagy te még egy kapcsolathoz , nem érdemled meg . De szerintem nem is működne a kapcsolat hisz kb 200 km-erre vagyunk egymástól. Köszönöm hogy elolvastad ezt a hosszú szöveget és hogy válaszolsz rá ! :) 16/L


2013. szept. 18. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2013. szept. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A te korodban még valóban nehézkes lehet, mert nincs önálló kereseted, hogy utazgass. De ha pár év múlva is ezeket mondod, hogy nem érdemled meg, akkor úgy fogsz viselkedni, mint az emberek nagy hányada. Saját hiedelmeik rabja.
2013. szept. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
azt nem szeretném ide leírni...
2013. szept. 18. 16:18
 4/8 A kérdező kommentje:
ebben igazad van
2013. szept. 18. 16:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Privátban leírod hogy hol laksZ?
2013. szept. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért nem adsz egy esélyt annak a palinak?

16 évesen már tudsz menni diákmunkára, meg gondolom ő is ennyi idős, vagy idősebb nálad. Találkoztatok már élőben? Lehet érdemes lenne ennek is esélyt adni, főleg ha ennyire küzd érted.

"Nem érdemled meg" <= Ha most így érzel, akkor ez a személyiséged része...Bármit tehetnél, mindig azt érzed, hogy nem vagy elég jó, hacsak nem próbálod meg leküzdeni ezt, és inkább cselekedni.

"Túl fiatal vagy" <= Miért, 30 évesen kell kapkodni?

2013. szept. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem az az egyik legnagyobb gond velem hogy iszonyatosan félek egy kapcsolattól , semmi önbizalmam , semmi ...
2013. szept. 18. 16:25
 8/8 anonim ***** válasza:
írj rám, aztán úgy el tudod mondani, hogy hol laksz, és nem lesz publikus
2013. szept. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!