Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok kövér lenni! (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok kövér lenni! (? )

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy még nyáron is elég vastag voltam, főleg a hasam és a csípőm körül. Aztán elmentem műtétre, ezért lement a hasam, fogytam 2 hét alatt 8 kg-t. Annyira örültem neki, boldog voltam. Azóta próbálok odafigyelni hogy ne egyek sokat egyszerre, 6 után már nem eszem, szobabiciklizem...és mégis visszajöttek a zsírok a hasamra. Cirka 2 hét alatt megint hájas a hasam, és nem tudom mit tegyek annyira el vagyok keseredve, egész nap csak bőgök. Mert tényleg annyira odafigyelek és mégis. Szerintetek mit tehetnék? Egészséges ez egyáltalán? Attól félek hogy egy idő után már semmit sem fogok enni, mert nagyon zavar, hogy nincs szép hasam. Bele fogok betegedni. :(

19/L


2013. szept. 18. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
paraméterek?
2013. szept. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 October15 ***** válasza:

10 másodperc googlzésbe került: kaloriabazis.hu v bármelyik hasonló cucc.

beírod a keresett kaját kidobja h mennyi kalóriát tartalmaz ha regelsz akkor súly + magasság + életkorból nagyjából belövi hogy mennyi kalóriát fogyaszt a tested beállítod hogy mennyit akarsz fogyni hetente és akkor kapsz 1 számot h mennyi kalóriát vihetsz be 1 nap h annyit fogyj.


gondolom a műtét ettől a problémától független nem? így az a normális ha vissza jött [az lenne a baj ha nem.]

2013. szept. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a szobabicikli nyikorgatàs kèt Milka kozott nem hiszem, h ide elèg lesz.

èletmòd vàltàs kell, kulonben az egèsz èleted egy mòkuskerèk lesz. kilòk fel-le-fel-le.

szòval èn azt ajànlom, h menj el kondi terembe, ès kèrj szakszeru szemèlyreszabott segìtsèget mind mozgàs mind tàplàlkozàs terèn. aztàn màr csak be kell tartani egy èleten àt, cserèbe viszont gyonyoru ès boldog leszel!

2013. szept. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Várj még mi lesz ha szülsz?
2013. szept. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Légyszíves írd már le PONTOSAN hogy mit eszel és sportolsz.

12 év edzéstapasztalat van a hátam mögött és szívesen segítek de ennyi infóból nem lehet..

Írhatsz priviz is:)

2013. szept. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Leírhatnád, hogy mit, mikor és mennyit eszel, sokat segítene.
2013. szept. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!