Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt a nők hogy ők érettek, míg a pasik éretlenek?

Figyelt kérdés
Mindig ezzel jönnek a nők, ha valamiről nem az elképzelésed mint nekik, hogy de éretlen vagy azért nem úgy gondolod ahogy én. Régen a nőknek semmihez nem volt joga, ami persze szintén nem volt helyes, de akkor gyereknek tekintettek egy nőt aki jobb ha nem szól bele semmibe. Most meg a nők vannak így a férfiakkal. Miért van ez szerintetek?
2013. szept. 19. 11:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
72%
éretlen vagy még a válaszhoz :P
2013. szept. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
22%
Mert nők.Mit vársz?
2013. szept. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
32%

Mert belementünk az egyenjogúságba.

Ha a régi rendszer lenne, nem pofáznának hülyeséget.

Azaz de, de legalább leszarhatnánk.

Meg a régi szép idők amikor ha az asszony hülye volt lerendezhetted egy pofonnal, nem kellett virágot venni, bon-bont, meg még neked megalázkodni, mert ő volt a hülye P_icsa.

Nem volt WC ülőke probléma, meg hogy nem élveztek el. Volt rá 5 percük mint nekünk. Most meg, ha már egy picit borostás a f_szod már megy a nyávogás. Ejh...

Lassan mi kerülünk olyan helyzetbe mint a nők 200 éve. El kéne kezdeni cotont égetni. Vagy nem tudom.

2013. szept. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Nem szabad általánosítani... nem minden nő, és nem minden férfi ilyen...


De az alapfelállás az, hogy egy családban legtöbbször a nő intézi a pénzügyeket. Nem azért, mert a férfiak nem tudnák, hanem mert nem szeretik csinálni, na meg a bevásárlás is olyan, hogy egy nő sok esetben jobban átlátja, mi kell otthon a háztartáshoz.


Ő fizeti be a számlákat... ha oda kell figyelni a pénzre, a nők sokkal realistábbak tudnak lenni, míg a férfiak olyankor is szeretnek előjönni saját igényeikkel, aztán a nő oldja meg, hogy hogyan kompenzálja a kieső összeget...


Mint írtam, nem sablon, de gyakori...

2013. szept. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
43%
Nem gondoljuk, csak sokszor éretlenül viselkednek a férfiak :) így ez jön le ...
2013. szept. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
5-ös mondj egy konkrét példát hogy szerinted milyen az a helyzet amikor azt mondod egy pasira hogy most éretlen.
2013. szept. 19. 11:14
 7/28 A kérdező kommentje:
3-as az egyenjogúság nem rossz dolog. Sőt, ez a helyes. A baj az hogy a férfiak puhap*öcsű, herélt férgek lettek. Képesek bon-bont meg virágot vinni a nőjüknek meg megalázkodni csak azért hogy este megkapják a punci meg sz*opás adagjukat. Aki ezt megteszi meg is érdemli a sorsát. A nőket törvénnyel korlátozták, a férfiakat viszont most a saját ösztöneik korlátozzák.
2013. szept. 19. 11:16
 8/28 anonim ***** válasza:

Van egy - szerintem téves, vagy legalábbis csak részben igaz - közvélekedés, miszerint a nők korábban érnek. Én inkább azt mondanám, másképp érnek.


Pl tizenéves korban jellemző, hogy valóban komolyabbnak, felnőttebbnek tűnnek a lányok, mint a srácok. Ekkor elég jellemző is, hogy a csajok éretlen kiskölyökként néznek a srácokra. Ekkor még talán van is némi igazuk, mert hormonálisan előbb ugranak meg a csajok, de ezt érettségnek nevezni szerintem erős picit...


Nagyobbrészt meg azzal vannak megáldva, hogy ők sokkal érettebbek a férfiaknál, mert ők már huszonévesen meg akarnak állapodni, gyereket akarnak, míg a férfiaknak 30 körül "nő be a feje lágya". Na ezt a felfogást én nem is méltatnám inkább...


Azzal takarózni pedig, hogy azért ellenkezik a véleményed, mert éretlenebb vagy, egy tipikus sznob mellébeszélés arra az esetre, amikor nem vagy képes a döntésedet érvekkel alátámasztani...

2013. szept. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

8.

Ezt egész szépen és jól megfogalmaztad.Nagyon igazad van.

2013. szept. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Nagyobbrészt meg azzal vannak megáldva, hogy ők sokkal érettebbek a férfiaknál, mert ők már huszonévesen meg akarnak állapodni, gyereket akarnak, míg a férfiaknak 30 körül "nő be a feje lágya".


Ez szerintem nem jelent érettséget. SŐT. Huszonévesen az ember még ne akarjon gyereket. tanuljon, dolgozzon, legyen rendben anyagilag és aztán jöhetnek a gyerekek. Szóval ha ezt nézzük akkor a férfiak érettebbek, mert 30 év felett már kialakíthattad a megfelelő körülményeket egy vagy több gyereknek, ha meg nem, akkor felesleges gyereket csinálnod csak azért hogy te is sorba állhass a segélyért.

2013. szept. 19. 11:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!