Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a nagyon testes magukra semmit nem adó lányoknak olyan igényeik vannak, hogy sportos, helyes pasikat keresnek?

Figyelt kérdés
nem az ápolt, duci csajokra gondolok, hanem az olyanokra akik nagyon kövérek, és elhagyták magukat. ők mit tudnak nyújtani cserébe? azért tettem fel a kérdést, mert sok ilyet láttam közösségi oldalakon. ilyen szövegekkel "csak sportos, helyes pasik jönnek be, ha nem ilyen vagy, kocc!", meg ehhez hasonlók. Ők mit adnak cserébe? a 90 kilójukat és az ápolatlanságukat? nem akarok senkit megbántani a kérdésemmel.
2009. nov. 5. 13:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti..sok olyan ember van aki nemcsak a külsőt nézi...és vannak duci csajok gyönyörű arcal és kedvesek..nem nyafognak...és ők is tudnak igazán kívánatosak lenni...én 15 éves vagyok lány..nem sovány..és mégis tudok magamnak pasit szerezni...mert nekem is van erotikus kisugárzásom:)
2009. nov. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is testes lány vagyok. Nekem nem kellene egy 50kg os csávó. Egy srác 180cm nél és kb.70kg kezdődik. Én is szeretem az igényes testű helyes arcú fiúkat mert attól hogy nem vagyok sovány rondának tartom magamat, de a fejemmel megvagyok elégedve (akkor is ha nagyképűség). Attól hogy nem vagyok manöken alkat nekem nem lehet egy átlagos kinézetű, testalkatú pasim? Dehogyisnem! (Tapasztalat)
2009. nov. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó,igen lehet,de ahhoz neked is tenned kéne,hogy vhogy néz ki.Csak magam példája 15 évesen voltam vagy 55kiló kis nyikhaj balf*sz,most 22 évesen olyan 90körül mozgok felszedtem vagy 35 kiló izmot,mellette szoli,és legkomolyabb ruhák,nah és most vannak oda értem a csinos nők(nem nagyképűségből),de én például nem állok szóba akin egy kicsit felesleg is van,sportolnia kell a csajnak,csinosnak lenni,plusz egyébb elvárások még,lehet mgasak az igényeim de ehhez én is odateszem magamat.


22F

2009. nov. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!