Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor lesz már barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz már barátom?

Figyelt kérdés

Tudom hogy minden amit akarunk akkor jön meg ha nem görcsölünk rá, stb, de ezt nem tudom csak úgy elfelejteni..


Sok lány barátom van, kevés fiúval vagyok jóba.. akárki vel beszélgetek nem hiszik el, hogy még nem volt barátom. Még szűz vagyok, de bulikon (1 éjszakás kapcsolatok) már sok fiúval történt minden, csak szex nem, azzal várni akarok.

Elhitetem magammal hogy még van időm és majd lesz barátom.. Egyfolytában csak magammal foglalkozom, hogy minél stílusosabb/csinosabb legyek és minél szebb, stb. A metrón, buszon, villamoson csak azzal tudok törődni hogy milyen pasi néz, melyik bámul, melyikkel lehet szemezni, melyik tetszik.. volt hogy szembejött velem valaki és annyira tetszettünk egymásnak h csak mosolyogtunk stb, de ezekből sosem lesz semmi... egy büdös bkv-n úgysem fogják elkérni romantikusan a számomat, stb. és bulikon meg igazából nem akarok hosszútávú kapcsolatot (jó persze nem tagadnám meg magamtól a lehetőséget de tudom h részegen senki sem fog szerelmet vallani nekem..) . Akikkkel rendszeren együtt utazom, és folyton szemeznek velem, imádok róluk fantáziálgatni hogy mennyire odáig vannak értem, stb... Szeretnék már egy komoly kapcsolatot, és mivel nem vagyok tapasztalatlan (de csak a "szexualitás" terén) és szépnek is tartom magam, meg sokan megnéznek, nem értem miért nem jött össze eddig semmi...

16 leszek pár hónap múlva


2013. szept. 19. 19:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
majd
2013. szept. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

"Még szűz vagyok, de bulikon (1 éjszakás kapcsolatok) már sok fiúval történt minden, csak szex nem"


Ha rajtam múlik, soha.

2013. szept. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
most lesz barátod, itt vagyok én :)
2013. szept. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
És általában vagy azt kapom erre hogy biztos félnek tőlem a pasik vagy kikövetkeztetem magamnak hogy biztos nem vagyok elég jó..
2013. szept. 19. 19:05
 5/17 anonim ***** válasza:

Alig 16 évesen még nem kellene ezen aggódnod.

20 éves (fiú) vagyok, még nem volt barátnőm, mégsem görcsölök ezen.

2013. szept. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
könyörgöm, 15 éves vagy............................. = gyerek
2013. szept. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Vagy szőrös a segglukad.. nem?
2013. szept. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Melyik bkv-n utazol és mikor??
2013. szept. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Legyek a barátod?
2013. szept. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

15 éves vagy de bulikban kavargatsz több pasival.


Ezek után csodálkozol ha nincs?

2013. szept. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!