Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mi ez? Barátság? Annál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi ez? Barátság? Annál több / kevesebb?

Figyelt kérdés

Egy srác ismerősömmel az utóbbi hónapokban jóban lettem. Hasonló a stílusunk, évek óta ismerjük egymást, de csak 'most' 'találtunk egymásra'. Sokat, komoly témákról beszélgetünk. Az esetek jelentős részében ő keresi a társaságomat (legutóbb fogta magát és mellettem állt, nézett ki a fejéből, amikor két ismerősömmel beszélgettem).


Beszélgetéseink alatt már megemlítette, hogy félt és... Sok olyan dologról lehet vele beszélgetni, amiről mással nem.


Az elmúlt hetekben egyre többet és gyakrabban gondolok rá. Nem tudom miért, de 'nem merek' odamenni hozzà csak úgy, pedig nem vagyok az a félős típus.


A másik az, hogy két verzió van. Ha meglát odajön hozzám és órákat tudunk beszélgetni, vagy úgy megy el mellettem, hogy rám sem néz, a fejem felett átnéz.


(koràbban már megemlítette, hogy 'különleges' a kapcsolatunk, de nem tudom ezt az egészet mire vélni)


Vajon ez mi lehet?



2013. szept. 19. 21:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ez szerelem mindkettőtök részéről:)

Mondjuk azt az átnézős dolgot nem tudom mire vélni o_O

2013. szept. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!