Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs szexuális büntetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs szexuális büntetés az igazságszolgáltatásban?

Figyelt kérdés

Mert nézzük azt, hogy ha valaki ellop valamit, akkor az igazságszolgáltatás ő tőle is elvehet dolgokat.


Vagy ha valaki rabszolgamunkát végeztet valakivel, akkor az igazságszolgáltatás is kötelezheti ingyen munkára büntetésképpen.


Ha valaki gyilkol, akkor az igazságszolgáltatás nevében őt is megölhetik akár.


De ha valaki nemi erőszakot követ el, akkor miért nem erőszakolhatják meg őt is?


Most itt főként a nőkre gondoltam, ugyanis nekik pl a haláltól is rosszabb, hogyha egy balfék, csúnya pasival kell közösülniük!


Lehet nem vettétek még észre, de a nőkbe beleégett ez a törekvés az évezredek során, hogy el kell kerülniük a bénuci férfiaktól történő teherbeesést!


Na, én szerintem nagyon jó ötlet lenne, ha a bénuci férfiaknak jutalomként megadnák a lehetőséget, hogy igazságszolgáltatás keretén belül elítélt nőkkel közösüljenek! Kettőt egy csapásra! :D


Most érted, lenne egy nő, aki mondjuk csinált valami törvénybeütközőt, és leültetnék fél évre. Fél év szabadságvesztés helyett az is lehetne a büntetése, hogy egy céltalan életü, sikertelen és csapnivaló külsejű férfivel kellene közösülnie megadott számú alkalommal és időközönként.


Higyjétek el ez jobban fájna neki, mint az elzárás! Vagy nem?


2013. szept. 20. 00:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 A kérdező kommentje:
hát nekem elég verejtékes munka árán jönnek össze a nők. Oké, hogy valaki magas meg jóképü, aztán könnyen van nő, de én nem vagyok ennyire szerencsés, nekem gürizni kell, hogy legyen szex.
2013. szept. 20. 01:24
 22/71 A kérdező kommentje:
anyádat váltogattam nagyanyádra :/
2013. szept. 20. 01:24
 23/71 anonim ***** válasza:
100%
Már nekrofíliára szorulsz? Akkor igazán beteg és kiéhezett lehetsz! :D
2013. szept. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
100%

"nem tudod követni a logikám"


Egy átlagos szakmunkás két üveg kőbányai után a Rózsa presszóban kifinomultabb világképet mond el 20 másodperc alatt, mint a te agymenésed.

2013. szept. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 A kérdező kommentje:
nehéz lehet anya nélkül :( :(
2013. szept. 20. 01:26
 26/71 anonim ***** válasza:
Túl lehet élni. Jónak nem jó.
2013. szept. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
94%

"szerdán"

Jah,csak melyik évben? :D

Amúgy meg érződik az,hogy mikor érzi valaki,hogy szorul a hurok,ha képes ilyen hülyeség miatt anyázni.

2013. szept. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:

régen volt ilyen büntetés.

kaloda volt a neve.

a bűnöst a főtéren kitették egy kalodába,aztán éjszaka szét lett dugva ha férfi volt ha nő.

sokan tévesen azt hiszik,hogy a nyilvános megszégyenítés volt az elsődleges célja,de történelmi tény,hogy az esti szétkúrás volt a lényege.

2013. szept. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 A kérdező kommentje:

na ezt most jól rámondtad!!!!!!!!! :D


:D

:D

:D

:D


haha! Na csak kiderül, hogy nem én vagyok a hülye. ugyehogy-ugyehogy-UGYE!

2013. szept. 20. 01:47
 30/71 anonim ***** válasza:
89%
Igen, kiderült, hogy a 68%-os válaszoló is pont annyira szerencsétlen és hülye, mint te. De nézd a jó oldalát: Már nem vagy egyedül! :)
2013. szept. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!