Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs szexuális büntetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs szexuális büntetés az igazságszolgáltatásban?

Figyelt kérdés

Mert nézzük azt, hogy ha valaki ellop valamit, akkor az igazságszolgáltatás ő tőle is elvehet dolgokat.


Vagy ha valaki rabszolgamunkát végeztet valakivel, akkor az igazságszolgáltatás is kötelezheti ingyen munkára büntetésképpen.


Ha valaki gyilkol, akkor az igazságszolgáltatás nevében őt is megölhetik akár.


De ha valaki nemi erőszakot követ el, akkor miért nem erőszakolhatják meg őt is?


Most itt főként a nőkre gondoltam, ugyanis nekik pl a haláltól is rosszabb, hogyha egy balfék, csúnya pasival kell közösülniük!


Lehet nem vettétek még észre, de a nőkbe beleégett ez a törekvés az évezredek során, hogy el kell kerülniük a bénuci férfiaktól történő teherbeesést!


Na, én szerintem nagyon jó ötlet lenne, ha a bénuci férfiaknak jutalomként megadnák a lehetőséget, hogy igazságszolgáltatás keretén belül elítélt nőkkel közösüljenek! Kettőt egy csapásra! :D


Most érted, lenne egy nő, aki mondjuk csinált valami törvénybeütközőt, és leültetnék fél évre. Fél év szabadságvesztés helyett az is lehetne a büntetése, hogy egy céltalan életü, sikertelen és csapnivaló külsejű férfivel kellene közösülnie megadott számú alkalommal és időközönként.


Higyjétek el ez jobban fájna neki, mint az elzárás! Vagy nem?


2013. szept. 20. 00:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 A kérdező kommentje:

A nemi erőszak következményei a sértettben többnyire csak ÉRZELMIEK!


Régen kaptál volna még egy kis társadalmi megbélyegzést is, nem találtál volna férjet. Akkor a gyereket is meg kellett volna szülnöd, ha felcsinál az eröszakoló. Azon felül persze még a személyes traumáddal is küszködni kellett volna...


De most ki beszélt itt nemi eröszakról?


Én azt mondtam, hogy a büntetések közé kerüljön be az, hogy ha egy nő törvényelleneset tesz, akkor ne csak szabadságvesztéssel vagy közmunkával vagy vagyonelkobzással vagy birsággal lehessen büntetni, hanem akár szex-szel is. Mármint hogy arra kényszeritsék, hogy akarata ellenére szexeljen egy undoritó pasival! Ebbe semmi erőszak nincs egyszerüen EZ LENNE A BÜNTETÉS! Szóval nem érné váratlanul.

2013. szept. 20. 02:44
 42/71 Frigg ***** válasza:
100%

Ne bántsuk már szegény kérdezőt, hiszen világmegváltó ötlete támadt! Legalábbis az ő világát biztos megváltaná :3


23/N

2013. szept. 20. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 A kérdező kommentje:

Ha nem akar ilyesmit, akkor ne bünözzön, ennyire egyszerü! Ez benne a visszatartó erő!


De majd most gondolom valaki rákezd, hogy egyes nők nem jókedvükben tesznek törvényelleneset, hanem kényszerüségből.

2013. szept. 20. 02:46
 44/71 anonim ***** válasza:
93%
Még szerencse, hogy nem te hozod a törvényeket... most is nagy a gebasz az országban, de ha te lennél ott... húh...
2013. szept. 20. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
96%

Mármint hogy arra kényszeritsék, hogy akarata ellenére szexeljen egy undoritó pasival! Ebbe semmi erőszak nincs egyszerüen EZ LENNE A BÜNTETÉS! Szóval nem érné váratlanul.


Ez úgy értelmetlen, ahogy van. Ha egy pasi napokig mondja nekem, hogy meg foglak erőszakolni, majd után AKARATOM ELLENÉRE a magáévá tesz, akkor az nemi erőszak, ha tudtam előre, ha nem. Nemi erőszak nem attól lesz, hogy váratlanul ér, hanem hogy akaratod ellenére történik. De ezt magyarázni kell?


Egyébként meg ki jogosítana fel bárkit is arra, hogy így büntessen meg egy nőt? Senki nem játszhatja az igazságosztót, bármennyire is fáj a kis szive, hogy neki nem jut punci. Csak mert valaki béna, már fel van jogosítva, hogy majd ő rendet tesz? Hol élsz te? Akkor őt is rakja meg valaki hátulról, mert ilyet tett?

2013. szept. 20. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__485..


Ja, de bezzzzzzeg TE!!! Ha adnál segélyt a rondáknak, akkor én rád szavaznék!

2013. szept. 20. 02:50
 47/71 anonim ***** válasza:
95%
Senki nem jött ezzel. Van pénzbírság, van börtön, meg vannak az eszközök a büntetésre. A nemi erőszak ELLEN kellene mindenkinek csápolnia, nem még büntetőeszközként bevezetni!
2013. szept. 20. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar h nincs egyensúlyban a bűntett és ezen esetben a bűntetés?


Az erőszak mindkét esetben erőszak marad,ha nemtudsz valamit akkor inkább ne találj ki hülyeséget.

2013. szept. 20. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 A kérdező kommentje:
de halálbünti meg lehet? Az nem para?
2013. szept. 20. 02:53
 50/71 anonim ***** válasza:
Nem, részemről az sem mehet.
2013. szept. 20. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!