Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs szexuális büntetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs szexuális büntetés az igazságszolgáltatásban?

Figyelt kérdés

Mert nézzük azt, hogy ha valaki ellop valamit, akkor az igazságszolgáltatás ő tőle is elvehet dolgokat.


Vagy ha valaki rabszolgamunkát végeztet valakivel, akkor az igazságszolgáltatás is kötelezheti ingyen munkára büntetésképpen.


Ha valaki gyilkol, akkor az igazságszolgáltatás nevében őt is megölhetik akár.


De ha valaki nemi erőszakot követ el, akkor miért nem erőszakolhatják meg őt is?


Most itt főként a nőkre gondoltam, ugyanis nekik pl a haláltól is rosszabb, hogyha egy balfék, csúnya pasival kell közösülniük!


Lehet nem vettétek még észre, de a nőkbe beleégett ez a törekvés az évezredek során, hogy el kell kerülniük a bénuci férfiaktól történő teherbeesést!


Na, én szerintem nagyon jó ötlet lenne, ha a bénuci férfiaknak jutalomként megadnák a lehetőséget, hogy igazságszolgáltatás keretén belül elítélt nőkkel közösüljenek! Kettőt egy csapásra! :D


Most érted, lenne egy nő, aki mondjuk csinált valami törvénybeütközőt, és leültetnék fél évre. Fél év szabadságvesztés helyett az is lehetne a büntetése, hogy egy céltalan életü, sikertelen és csapnivaló külsejű férfivel kellene közösülnie megadott számú alkalommal és időközönként.


Higyjétek el ez jobban fájna neki, mint az elzárás! Vagy nem?


2013. szept. 20. 00:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
96%

Most tulajdonképpen mi baja is van a kérdezőnek? "Neki nem jut punci?"

Nem olvastam végig, kijelenthetjük, hogy a kérdező egy köcsög?

2013. szept. 20. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:

1,kevés helyen van ma már ilyen büntetés.

2,pl.egy bankrablót nem ítélnek halálra,a hülye-uzi arabokra meg hagy ne alapozzunk már.

2013. szept. 20. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
100%
51,valami olyasmi és úgy akar pinát a farka köré,hogy eltitélt nőket akar dugni plusz büntetésként
2013. szept. 20. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok. Ékes példája vagy annak, hogy a társadalom egyre inkább csak butul.


"Na, én szerintem nagyon jó ötlet lenne, ha a bénuci férfiaknak jutalomként megadnák a lehetőséget, hogy igazságszolgáltatás keretén belül elítélt nőkkel közösüljenek!"


Tipikus gyk.hu-s rinyálás és siránkozás amit már ezerszer láttunk, csak átvitt értelemben. Ha a férfi bénuci, akkor részben a gondolkodásmódja miatt is köszönhető, nem a külseje miatt. Gondolom te is láttál már csóró és ronda csávót jó csajjal és mondtad magadban, hogy "Ennek a tirpáknak meg hogy sikerült ilyen jó nőt összeszedni?". Úgy hogy nem agyal túl sokat, leszarta mi van, nem siránkozott, hanem jól ügyeskedett.


"nem tehetek arról, hogy a logikád neked nem tart addig, hogy megértsd a kérdésemet."


Ha többen is azt mondják, hogy baromság amit kiírtál, akkor valószínűleg a többségnek van igaza és inkább neked van nyakatekert logikád.


"Én büntetném a nőket azzal, hogy undoritó személyekkel kelljen dugniuk, ugyanis a nők nagyon kényesek és válogatósak!"


Megint siránkodsz és általánosítasz.


"nekem van kivel szexelni, nem vagyok rászorulva prostira az egyszer biztos"


Akkor meg hogy jutott eszedbe ilyen? Ezt áruld el és akkor talán meg fogjuk érteni az álláspontod.


"anyádat váltogattam nagyanyádra :/"


Egy öt évesnek jobb dumái vannak ennél.


Magyarázd el, próbálj meg minket meggyőzni, hogy ez a baromság honna jutott eszedbe, hogy a nőknek "haláltól is rosszabb, hogyha egy balfék, csúnya pasival kell közösülniük!" (halálbüntetés amúgy sokkal elrettentőbb büntetés), és akkor talán megértünk téged. Ha nem tudsz mit mondani, akkor pedig valld be magadnak, hogy baromságot írtál ki, tanulj az esetedből és lépj tovább.

2013. szept. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
16%

Azért az ilyen kérdéseknél lehet a legjobban megfigyelni, hogy a társadalom mennyire a nők oldalán áll, bármit is követtek el. Éva Rezesovának is kötélért kiáltanak a Blikk és az Index kommentelői is, de mikor felmerül, hogy köcsönösen előnyös módon az ilyen nőt HÁZI ŐRIZET helyett megdugná vagy negyven férfi, miközben a nőnek ÉLVEZNIE kéne, mert az unott arcot lepontoznák a férfiak és a nem elég beleéléssel és kedvességgel történt aktus nem számítana bele a kvótába, akkor már női jogokért kiáltanak, hogy ez micsoda barbarizmus lenne.


Mocskos kettős mérce! Nekem tetszik a kérdezőnek az ötlete.


Mellesleg tudtátok, hogy Hollandiában a mozgássérülteknek havonta fizeti az állam a prostituáltat, ami ott legálisan működik? Ettől már nem lenne messze demokratikus kereteken belül sem az, hogy a csúnyáknak is fizesse. De mivel akkor az adófizetők pampognának, mindenkinek előnyösebb lenne, ha a női bűnözőkkel oldanák ezt meg.

2013. szept. 20. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:
Ugy mint a ferfi bortonbe vannak kocsogok tehat megeroszakoljak az uj rabot. Noi bortonbe ugyanez a helyzet! Szerintem sokkal rosszabb azonos nemuvel es raadasuul nem egy ember megy rajta vegig hanem tobb es majdnem mindennap es e melett meg is verik es ellopjak a rabok tole a holmit amit bevisz pl, cigi, kave, egyeb ruha, stb, es meg cella csicska is, takarit, cipoket pucol....
2013. szept. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:
A női börtönben mivel erőszakolják meg? Megujjazzák erőszakkal, vagy mi?
2013. szept. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan nők, akiknek egyáltalán nem okozna lelkitörést, ha csúnya pasival kellene szexelniük, sőt, szerintem még inkább fellendülne a bűnözés, hisz az lenne hogy "hm ellopok 10 millió ft-ot, ha nem kapnak el mákom van, ha meg el is kapnak, párszor dugnom kell egy pasival, az nem olyan nagy dolog, mint az hogy x évet üljek"

Szerintem a bűnözők nagy százaléka olyan ember, akinek ez a büntetés egyszerűen nem lenne büntetés.

A másik meg, hogy sok férfi nem lenne képes erőszakot elkövetni, hisz ez erőszak lenne, hisz a büntetendő fél nem önszántából szexelne.

Ha az egésznek az fő lényege, hogy a csúnya pasiknak is járjon elég szex, akkor nyújts be a kormány felé egy törvényjavaslatot, hogy az általános megítélés szerint 10-es skálán 5 alá eső

2013. szept. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:

férfiaknak a kormány köteles heti egy prostit fizetni.


Amúgy én a halálbüntetést sem támogatom, mert egy börtönben rohadni életed végéig és utána meghalni nagyobb szívás, mint egy méreginjekcióval, minden szenvedés nélkül elmenni.

2013. szept. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
100%
Régóta járok ide. Láttam már szinte mindent, amit trollok és idióták nyújtani tudnak. De ez a kérdés új mélységeket tárt fel.
2013. szept. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!