Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Számotokra milyen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Számotokra milyen egy rossz lány?

Figyelt kérdés
SHogyan írnátok le egy rossz lányt? Vonzónak tartjátok az ilyen lányokat? Ha igen, miért igen, ha nem, miért nem?
2013. szept. 21. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az egész "rossz lány/fiú" elnevezés nagyon gyerekes.
2013. szept. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A legót fordítva rakja össze
2013. szept. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Lol :D Hát köszönöm.

Lehet, hogy gyerekes, de le lehet írni egy rossz/jó embert, akárhány éves is vagy..

2013. szept. 21. 21:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Őőőő hogyan írnám le? rossz nevelésben részesült, vagy lelki sérült... Vagy iszonyu kevés esze van
2013. szept. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
perverzzzzzz
2013. szept. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Olyan aki folyton bulizik, idegenekkel kavar, cigizik, piál, esetleg drogozik, élj a mának címmel mindent megenged magának, a családjával nem törődik, értékrendje nincsen, szerinte vicces, ha anyagi vagy egyéb kárt okoz másoknak. Persze ezek közül nem mindnek kell teljesülnie, hogy valaki az legyen, de értitek a lényeget. Én az ilyet messziről elkerülöm.
2013. szept. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A hatos válaszolót csak ismételni tudnám. Tökéletesen leírta a lényeget.


Egyébként a kifejezés a női nem legalját jelöli. Tehát nem tartom őket vonzónak.

2013. szept. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
olyan vagyok mint amilyet a 6-os leírt viszont nem verek át másokat stb és értelmes vagyok, művészetekkel foglalkozom. ez nem tudom mit változtat.
2013. szept. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!