Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen hatással van a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hatással van a lányok szokásaira/viselkedésére az egyetem?

Figyelt kérdés
Tényleg beribisedik a legtöbb lány? Mi a tapasztalatod. A barátnőm egyetemre akar menni. Kollégiumba is.
2013. szept. 22. 11:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Bölcsészkaron van legfeljebb esélye rá, a többin, ha tanulni is akar, akkor nem lesz ilyesmire ideje. Valószínűleg rád sem, úgyhogy szerintem ne ezzel foglalkozz, inkább a szakításotokra készülj.
2013. szept. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A nehéz iskolában a megérdemelt jutalom partin elengedhetik magukat, és a régi pasi (aki jó esetben már ki van dobva, mert nem volt idő a tanulás mellett foglalkozni vele) hiányát pótoljuk egy buliban talált helyes, hasonló (ő is kipiheni a tanárok szarságait) dolgok miatt kavarnak, és ez nem feltétlen egy éjszakásnak indul, de néha az lesz, aztán suli végén már több pasival volt, mint az előtt, és az után fog...

A könnyű suliban év közben is megy a flört, és 2 hónap után kialakulnak azok a körök, ahol biztos van valaki, aki befogadó jellem. Ezt bulikkal (házibuli, sulis rendezvény) szokták "megspékelni", ahol új emberekkel is mehet, de aki eleve nem akar ilyen szintre süllyedni, az nem lesz ribi soha. A felsőoktatás a gerinctelen lányokból kihozza az állatot, a konzervatívakból pedig a "soha senkivel, inkább lesz macskám, de ilyen nem leszek" dolgot. Kevés olyan lányt ismerek (de már főiskola előtt házas volt, azért volt tartása, és mellé él is normálisan, szeret inni, szórakozni, stb) aki a kettő közti vékony vonalon tud táncolni.


A barátnőd jellemétől függ, hogy mivé válik. Az, hogy hogy néz ki, nem számít, mert mindig lesz egy igénytelen pasi, aki meg akarja dugni majd... A kérdés az, hogy az eddigi élete során mennyire volt flörtölős, vagy mennyire vágyott a pasik elismerésére. Ha ebbe az irányba orientálódik, akkor bizony van esély, hogy számodra nem tetsző "ribi" lesz. 22f (ez egy vélemény, nem axiomatikus igazság! :) )

2013. szept. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát kedves kérdező, azt kell, hogy mondjam, a félelmeid nem teljesen alaptalanok.

Én immár ötödik éve tolom az orvosit tehát láttam már nem egy egyetemista lányt, és azt sem lehet mondani, hogy bölcsész karra járok.

Az egyik válaszoló az egyetemista lányokat két csoportra osztotta, én háromra fogom. A lányok többsége bekerül az egyetemre és kikerül anyuci-apuci szárnyai alól, és ilyenkor elszabadul a pokol. Ilyet, hogy normális viselkedés meg erkölcs ne nagyon várj tőlük, ó és mindenkit kihasználnak, ha okos vagy, akkor a tudásodat, és állandóan segítséget kérnek, ha pénzes, akkor a pénzedet nyúlják le, ha jól nézel ki, akkor pedig mázlid van, mert tartás nem sok van bennük, és olyanok, mint a bagzó macskák. Ezek a csajok legnagyobb arányban a bölcsész, közgazdász és jogi karokon fordulnak elő, de az egyetemista lányok nagy többsége ilyen. Ami a tanulás mellett semmire sincs idő dumát illeti, amit pár ember itt levágott: hazugság. Az orvosi az egyik legkeményebb egyetem, talán egyedül a BME műszaki karai, vagy az ELTE matek nehezebb, de még így is ráér az ember szorgalmi időszakban bármire, amire akar.

A lányok második csoportjába tartozik a te barátnőd is, ha szerencséd van. Rendes lányok, akiknek van barátjuk, és teljesen normálisan viselkednek. A barátaim és a csoporttársaim többsége ilyen lány.

A harmadik csoportba pedig a jégkirálynők tartoznak, akiknek senki és semmi nem jó, és belehalnának egy mosolyba. :-P

2013. szept. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Huha, köszönöm. A barátnőm attól tartok a flörtölős csoportban van alap személyiséget nézve...
2013. szept. 22. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!