Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem magam magányosnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam magányosnak?

Figyelt kérdés
Még sosem volt barátom, és úgy gondolom hogy egy darabig nem is lesz. Körülöttem mindenki boldog, én pedig magányosnak érzem magam. Miért lehet ez? 14L

2013. szept. 22. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Van ilyen időszak, és tudnod kell átvészelni. :)

Sokat segíthet, ha beszélgetsz valakivel.

Ha gondolod írjál, és elbeszélgetünk. ^^

2013. szept. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok.. ha nem akarsz magányos lenni, írj nekem
2013. szept. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert még csak 14 éves vagy. Ilyenkor mindenkinek van egy depis tinis korszaka, nekem is volt.
2013. szept. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kérdezo ezt nem írtam volna ki mert ma van egy 22%os valaki aki mindenhova egy kopizott maszlaggal áll elo szóval te se úszod meg xD
2013. szept. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!