Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek örökre vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek örökre vége?

Figyelt kérdés

Egy 18 éves fiú vagyok aki reménytelenül bele szeretett egy 15 éves lány barátjába..

Be linkelem néhány kérdésem hogy aki olvasta tudja hogy én vagyok az és aki nem hogy tudja a történetet amit eddig át éltem :( CSAK AZT ÉRTHETI MEG MIT ÉLEK ÁT AKI EL OLVASSA A TÖBBI KÉRDÉST IS.. hogy tudja az egész történetem .. azt amit át éltem..


1. http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


2. http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


3. http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Leírom azt ami most történt... :( Ami lehet tényleg végett vetett a barátságunknak.. :( de én azt nem élem túl hiszen az életemnél is jobban szeretem..


A lányért már több mint 1 éve küzdök mert szeretem.. mindennél jobban..Nem adtam fel mikor mondta hogy nem kellek hiszen annyira szeretem hogy nem tudtam fel adni :(


Bár most szerintem örökre elveszítem mint barátot mint másként is... :(


Mondom ami most történt..


Buliba voltunk a lány be rugott nem szokott inni de most ivott.. aludt is egyet az asztalra támaszkodva.. én le ültem mellé emlékszem és néztem vigyáztam rá amíg aludt bele halnék ha bármi baja esne.. így is bántott az is hogy ivott...

Fel kelt a lány rosszul volt ki ment az udvara hányt is kicsit.. mondta kisérjem haza.. mert rosszul van .. mondom neki jól van haza viszlek..

A diszko a házukhoz 1.5km-re van kb.. és úgy vittem kézben mint ha fel ült volna a hátamra csak elölről..

Így gyalogoltam vele az otthona felé ..

kétszer álltam meg pihenni először mikor meg álltam.. le tettem ölelkezve maradtunk.. jó szorosan öleltem.. miután pihentem egyet el indultam vele megint..

mentem vele már két-három utcányira voltunk tőlük mikor megint meg álltam pihenni..

Ekkor a feje a vállamon volt enyém meg az ő vállán ..

ekkor le vette a fejét a vállamról oda tette a homlokát az enyémre.. rá mosolyogtam kérdeztem tőle "Mi az? :)" (A lány ekkor nem volt már részeg még ha kicsi volt is benne tudta mit csinál) (én meg ígértem neki hogy soha nem fogok rá mászni mert tiszteletben tartom azt hogy barátjaként szeret még ha én a kezemet tűzbe is tenném érte..)

Ekkor halkan a nevemen szólított és meg csókolt .. a 1.5 évnyi idő alatt amióta szeretem..és próbálkoztam nála az annyi vissza utasítás után most először..

Egyből viszonoztam neki.. hiszen ő az álmom és minden vágyam .. Csókolóztunk.. ekkor fel vettem megint.. csókolóztunk tovább mentem vele pár métert azt mondta tegyem le.. Azt mondta hogy akar engem.. el kezdete húzni a kezem.. és el indult az út széléhez 15-20 métere lévő széna kazalhoz.. azt mondta gyere 1x ki is rántottam a kezem a kezéből mondtam neki hogy "Ez nem jó ötlet" De csak azért is .. megint meg csókolt és nem tudtam ellen állni neki.. Hiszen ő minden amit szeretek a világon..

oda értünk ott csókolóztunk tovább.. simogattuk egymást ..

Ekkor le guggoltam elé meg fogtam a nadrág övét kérdeztem tőle "Biztos ezt akarod?" Azt válaszolta igen.. A többit nem részletezem innen .. mert nem kell .. gondolom mindenkinek le esett hogy le feküdtünk egymással..

Én szeretem az életemnél is jobban bár mit oda adnák érte... és mindent meg tennék érte..

kb 20 percig tartott az aktus utána haza kísértem és mondta a kapujukban erről senkinek egy szót se...

Meg ígértem neki hogy nem fogom el mondani.. (Nekem ez volt az első alakalom.. hiszen szűz voltam..

és nagy álmom volt az is hogy ő vele veszítem el..)


Másnap reggel látom írt a lány facebook-on..

Sajnálja ami tegnap történt

Felejtsem el ami történt meg őt is felejtsem el látni se akar többet... :'(


Voltam nála ma de szinte el zavart.. hogy minek mentem oda együtt van még a 25 éves palijával akibe szerelmes.. el mondta a csávónak hogy le feküdtünk .. és a csávó csak úgy bocsátott meg neki hogy ha többet nem áll velem szóba :(

és nem is barátkozik velem.. soha.. Ezért is nem haragszik mert tudja hogy nem én vagyok a hibás de nem akarja kidobnia csávót.. Bár ami szenvedést már át élt ő is a csávó miatt az már le írni se lehet..


ÉN MEGHALNÉK A LÁNYÉRT!!! Akár mikor.. Nem tudom Miért nem vagyok elég jó neki .. :( Mindent meg tettem amit csak lehetett... hogy az enyém legyen még sem tudom el érni..

ÉS most szerintem a barátságunknak is vége örökre.. elveszítem őt.. nem látom többet nem szól hozzám én abba belehalok.. nem rég halt meg édes apám is.. rákban .. édes anyám is rákos neki se sok van hátra és ha még most a lányt is elveszítem nem élem túl... :'( Hiszen annyit szenvedtem már.. Annyi át sírt éjszaka ezeket a sorokat és könnyek közt írom könnyeimtől nem látok.. Nem tudom mit szeretem meg benne ennyire de meg szerettem.. és sehogy sem tudom el feledni.. és fel adni.. De ezek után szerintem el veszítem :(



2013. szept. 23. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
"ÉN MEGHALNÉK A LÁNYÉRT!!! Akár mikor.. Nem tudom Miért nem vagyok elég jó neki .. :( Mindent meg tettem amit csak lehetett... hogy az enyém legyen még sem tudom el érni.. " Csak ezt olvastam el az egészből, de ennyi elég is ahhoz, hogy válaszoljak...Ide figyelj, tesó...( Hívhatlak tesónak? Ha nem akkor is hívnak, oké ezt megbeszéltük xD ) Papucs vagy, erre mást nem tudok mondani...Akit könnyen megkaphatnak az nem jó a lányoknak, ahogy legtöbbünknek sem jó az, hogyha könnyen megkapunk egy lányt, mert akkor egy dugásnál többre úgy sem lesz elég.Mivel ő látja rajtad, hogy könnyen megkaphat és mindent megadnál érte, épp ezzel lököd el őt magadtól és leszel visszataszító a szemében.
2013. szept. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fújj..hányás után csókolta volna meg a...
2013. szept. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Most vagyok életemben először igazán szerelmes..

Igen "papucs lovag vagyok" ahogy fogalmaztál mert _Szerelmes vagyok és el vette az eszem .. Tudtam lesznek gyökerek itt akik nem értik meg mit is élek át és csak az olyanok véleménye érdekel aki el olvassa a történetem.. és tényleg át érzi milyen helyzetben is vagyok..

2013. szept. 23. 20:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó nagy r*banc lehet a kiscsaj...
2013. szept. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kati Tibor ***** válasza:
Hátt az már biztos hogy nagyon szánlak tégedet enyi szomoruságot és fájdalmat áttélni(persze étél már át a lányal boldogságot is de több fájdalmat mint boldogságot éltél át sajna :( )és miért hogy ezt kapd cserébe?Ezt egyáltalán nem érdemelted volna meg :(.Figyelj én is éltem már átt illyet nekem is egy roh..adék elvette az egyetlen nőt aki az életemben számitott is valamit.De!! amikor ezt átéltem eldőntöttem(véglegesen!!)hogy nem fogom feladni hogy nekem nem kell más lány csak is ő és lám lám millet a vége ennek a fantaztikus elhatározásnak?Na kitalálod? Hátt az hogy most az enyém a lány :).Ha igazán szeretsz valakit sose tégy meg mindent érte sőt mitőbb még annál is sokal de sokal többet.Amig nem adod fel addig minden rendben lessz.Hid el ha másban nem is de ebben az egyben tapasztalt vagyok.Egyszer ugy is a tied lessz a lány csak vésd az eszedbe jól SOHASE AD FEL!!!!!!!!!!!!!.Meg lásd meg lessz a gyümölcse .Bizok benned :).
2013. szept. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!