Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt a kapcsolatot még vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a kapcsolatot még vissza lehet hozni vagy örökre vége? Sajnos sokat ellenőrizgettem, beléptem a face-jére és emailjére is, sokat féltékenykedtem

Figyelt kérdés

és besokalt. Mondjuk megértem csak az a gond, hogy nekem nem tűnt fel hogy mennyire súlyos a helyzet. Nagyon szeretett sokáig. Két éves a kapcsolat. Tényleg nagyon szeretett, csodálkoztam is hogyna tud valaki ennyire szeretni. A lényeg, ma közölte, hogy már nem bírja tovább, pedig már egy ideje nem ellenőrizgetem. Azt mondta, hogy már nincs esély. és hogy egyáltalán ne reménykedjek, és hogy egyáltalán ne lássuk egymást se élőben se az interneten


rám sem nézett, úgy beszélt hozzám, hogy elfordította a fejét. a kezét meg ökölbe szorította.


2013. máj. 29. 18:57
 1/7 A kérdező kommentje:
de én nem akarom őt elveszíteni. Mit tehetnék? Azt értem, hogy egy darabig nem kerülök a szeme elé. Devan még vajon esély? csak van annyi szép élménye a két évből amelyből talán újracsírázhat a kapcsolat??
2013. máj. 29. 18:59
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

hát, ez nagyon nem úgy néz ki. az a baj, h valószínűleg kiszeretett belőled a viselkedésed miatt és most már látni sem akar...


mindig mindenre van példa, talán egyszer újra egy pár lesztek, de most nagyon nem arrafelé mennek a dolgok :-(

2013. máj. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
47%
van még esély..2év az nagyon sok idő..most csak hagyj neki egy kis szabadságot..de ha szemedbe se nézett mikor közölte akkor ő is nehezen hozta meg ezt a döntést és nem tiszta szívből ezt gondolja. Megvan rá az esély hogy újra összejöttök csak adj neki időt.:)
2013. máj. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogyhogy nem bíztál meg benne, ha semmi okod sem volt a féltékenységre? Reméljük tanulsz belőle és másik kapcsolatodat nem rontod el így... Én nem ismerem a srácot, nem voltam ott, de nem hiszem, hogy van esélyetek, legalábbis így, ahogy leírod...
2013. máj. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem neki kihűltek az érzései irántad,és ezer százalék,hogy a viselkedésed is közrejátszott ebben,de hogy nem egyedül te vagy a hibás,és ez nem csak miattad van és nem csak rajtad múlt,az biztos.Szerintem most hagyd magára kicsit,ha szeret,újra egymásra fogtok találni.Ha nem így lesz,nem mellette a helyed.Egyébként pedig ha volt valami rossz érzésed vagy gyanúd vele kapcsolatban,vagy ha bármilyen okot is adott a bizalmatlanságra,akkor bizony ő is hibás az egészben.
2013. máj. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, hát szerintem mi is búcsút intenénk egymásnak - potom 16 év után - ha az egyikünk bekattanna, és elkezdené ellenőrizgetni a másikat, meg vizslatni a telefonját, mailjait. Tudod, a párkapcsolatban az a szép - és akkor szép - ha az nem egy totális intézmény, nem egy fegyház ahol olvassák a leveleid, hanem két ember önkéntes szövetsége, akik azért vannak a másikkal jóban meg rosszban is, mert a másikkal akarnak lenni. Egy párkapcsolatot nem lehet fenntartani rácsokkal - sem valódiakkal, sem képletessel...


De azért az a jó a dologban, hogy én nem hiszek a megbocsájthatatlan bűnökben, azt gondolom, hogy van bocsánat HA a másik fél őszintén belátta és megbánta a hibáit, bocsánatot kér, és igyekszik helyrehozni... de ennek a belátásnak és megbánásnak tényleg őszintének, és a saját belsődből fakadónak kell lennie, mert egy börtönbe senki sem kívánkozik vissza, aki végre kiszabadult onnan.


Szóval szerintem akkor van esélyed, ha először is hagysz neki egy kis időt, miközben magadban tényleg végiggondolod, és tényleg helyre rakod a dolgot, és utána keresed meg azzal, hogy beláttad mi volt a hiba, megbántad, és szeretnéd teljesen más alapokon újra megpróbálni vele. De csak akkor tedd, ha totál biztos vagy benne, hogy 2 hét múlva nem az email-fiókját fogod vizslatni, hogy vajh mit is mond másoknak... vedd úgy, hogy neked ez a bizalmatlanságod olyan a kapcsolatodra, mint egy veszélyes drog, egy heroin... és legyél biztos benne, hogy megállod, mert tudod, hogy az rossz, és ha "csak egyszer" visszaesel, akkor 3 hónap múlva ugyanitt fogtok tartani, mert a zöld szemű szörny tényleg egyfajta "heroin"...

2013. máj. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
29%
én tudom a párom összes jelszavát,bármikor bármit megnézhetek,és viszont. Ebből tudom,hogy nem titkol előlem semmit. Ha nem engedné ezt,kérésem ellenére sem,nagyon tiltakozna miatta,vagy láthatóan titkolózna (ha bemegyek a szobába gyorsan kilép,ha kérdezem letagadja,stb...)akkor én is bizalmatlan lennék,é lehet,hogy kutakodnék. Ha ő esetleg így viselkedett,akkor ő a hibás,és ez csak egy indok volt a régen esedékes szakításra. Így nem lehet nagyon közös jövőtök.
2013. máj. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!