Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak a barátnőm expasasán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak a barátnőm expasasának, hogy abbahagyja a zaklatást?

Figyelt kérdés

lassan 1 éve vagyunk együtt a barátnőmmel, és a srác 1-2 havonta minimum felbukkan... "álnéven" írogat, tárgár fotókat küld a páromnak, ami őt is kikészíti, ebből adódóan már engem is idegesít. hiába tiltjuk le minden honnan, újabb és újabb profilokról jelentkezik, nem unja meg...

eddig még nem beszéltem vele, mert a barátnőm nagyon tiltakozott, illetve szerinte ha beszélnék vele, az is csak motiválná, hogy tovább zaklasson minket... de ezt már nem bírom szó nélkül!

szerintetek mit írjak, hogy abbahagyja? fenyegetőzések nem látom túl sok értelmét...habár az tuti, hogy ha egyszer elém kerül, kap egy rendruhát. de így 200 km távolságból mivel ehetném rá, hogy abbahagyja és belássa hogy gyerekes amit csinál??


2013. szept. 24. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Küldd el neki Damu Rolandól szóló cikkeket, amik a Blikkebn megjelentek.


Írd meg, hogy Damu is így kezdte.

2013. szept. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát... a srác nem kezdő. nem egyszer megverte a barátnőmet, amikor szakítani akart vele. kitaposnám az ilyen nyomorultak belét....
2013. szept. 24. 09:32
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Ha fizeted a benzint és az aznapi kocsmai fogyasztásunkat, akkor mi lerendezzük őt a tesókkal. A professzionális munkához szükséges kellékeket (lánc, baseball ütő, vipera, bokszer, fekete zsák, gyalogsági ásó) mi visszük.


Szívélyes üdvözlettel: Kolompár Odüsszeusz és csapata.

2013. szept. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nagyon humoros vagy, kedves 2-es.
2013. szept. 24. 09:38
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok. A fenti tényleg vicc volt, de szerintem lennénk itt az oldalon páran, akik lemennének segíteni megdolgozni az ilyen patkányokat.


Nem csak verés van. Be lehet úgy szaratni valakit 8 napon belül gyógyuló sérülések nélkül is, hogy egy életre elmenjen a kedve a zaklatástól.

2013. szept. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nos... nem akarok nagyképű lenni, de az egyik legjobb defendos vagyok európában. szóval nem okozna gondot az a kis nyikhaj. másrészt van olyan ismeretségem, hogy elérhető összegért letudnák azt a szerencsétlent. de a barátnőm nem engedi, nem látja be, hogy az lenne a leghatásosabb, hogy megszabaduljon tőle, így lassan 3 év után...
2013. szept. 24. 09:47
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem az agressziónak soha nincsen helye konfliktus lerendezésénél, csak a baj származik belőle. Látom, hogy messze vagy tőle, de a leghatásosabb az lenne, ha személyesen mondanád bele a szemébe, hogy fejezze be azonnal, ha nem akar problémákat maga körül.

Másrészt én lementeném ezeket a leveleket, és megírnám, hogy még egy hasonló, és feljelented a rendőrségen szexuális zaklatás címszóval. Egy jó ügyvéd csodákra képes.

2013. szept. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem muszáj mindenről tudnia a barátnődnek. Ez nem aljasság, mint egy megcsalás. Ez az ő érdekében történne, ebben az esetben "kegyes hazugság vagy elhallgatás" lenne a dolog. Főleg úgy, hogy elmondásod szerint meg is verte őt még régebben. Meg kell dolgozni a kis patkányt, hogy elmenjen a kedve a zaklatástól is és a nőveréstől is a továbbiakban.
2013. szept. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!