Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy abbahagyja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy abbahagyja?

Figyelt kérdés
barátommal már több mint egy éve együtt vagyunk. van egy szerintem nagyon rossz szokása. itt gyakorin is meg facenookon is idegen lányokkal beszélget arról hogy hogy hogyan szeretnek dugni meg ilyenek. volt olyan h letagadja h van barátnője ..oké hogy nem csal meg mivel csak üzenetekről van szó, de engem ez nagyon idegesít és nagyon nagyon rosszul esik. nagyon sokszor veszekedünk emiatt. mit csináljak már ?
2012. okt. 29. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
miért tagad le? ezt nem értem...:( erre mit mond?
2012. okt. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
semmit. még rendesen én vagyok a hibás mert megtalálom a levelezéseit.
2012. okt. 29. 19:04
 3/4 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de ennek nem sok értelme van:( az exemnél is ez volt, ő is mindig mindenkivel beszélgetett.. és nem ártatlan beszélgetések voltak, gondolom.. amúgy is, van jegyese, akkor idegen csajokkal, neten, mi beszélnivalója van a szexről???
2012. okt. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ház ez az...... azt se mondhatnám hogy azért mert hiánya van . mert nem. együtt lakunk. így igen gyakran szinte mindennap van szex. elegem van kicsit. és az a durva hogy már szinte amióta járunk ez a gond.
2012. okt. 29. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!