Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? És ezek szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? És ezek szerint tényleg ronda vagyok?

Figyelt kérdés
9.-es vagyok és az osztályban van egy gyerek, aki megbukott, így odakerült hozzánk...és állandóan cseszeget, a hátam mögött olyanokat mond, hogy annyira undorító, ahogy kinézek, még bottal se nyúlna hozzám, stb. Viszont ezen az oldalon is volt már, hogy küldtem képet pár embernek és ők azt mondták, nem vagyok csúnya...de akkor "élőben" miért cseszeget ez a gyerek azzal, hogy ronda vagyok? Szerintetek kinek a véleményére kéne adnom, az osztálytársaméra, vagy azokéra, akiknek itt küldtem képet?
2013. szept. 24. 15:42
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:

15:56 mindjárt küldök

amúgy a gyerek, aki cseszeget, fiú...és ezért is ütött ennyire szíven, mert ha egy lány mondaná ezt, még ráfoghatnám arra, hogy egy hetero csaj nem lát úgy vonzónak egy másik lányt, mint egy pasi, de ő egy az...

2013. szept. 24. 15:49
 12/40 anonim ***** válasza:
linkelj képet be
2013. szept. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:

Mégis hogy mondjuk meg, hogy milyen vagy külsőre, ha nem is láttunk soha?...

Egyébként meg ne foglalkozz vele, ahogy látom nem épp az értelmi szintje az, ami hatalmas a gyereknek...

2013. szept. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
küldök privibe képet azoknak, akik kértek, csak lassú lesz, mert félpercenként lehet képet küldeni...
2013. szept. 24. 15:52
 15/40 anonim ***** válasza:
9%
szia egy kis majom hogy mer ilyeneket mondani.. küldesz? csak a kiváncsiság kedvéjért
2013. szept. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
bocsi de nem....már kiderült, hogy tényleg az vagyok
2013. szept. 24. 16:01
 17/40 anonim ***** válasza:
Mi vagy tényleg?
2013. szept. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
ronda...mert asszem 3 embernek küldtem képet, ezek közül egy visszaírta, hogy -Jézusatyaúristen... a másik kettő meg nem is válaszolt, szóval...
2013. szept. 24. 16:11
 19/40 anonim ***** válasza:
Miért irkálsz ki kamu kérdéseket kamu kommentekkel?
2013. szept. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
94%
Vagy csak még nem tudtak válaszolni.
2013. szept. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!