Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? És ezek szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? És ezek szerint tényleg ronda vagyok?

Figyelt kérdés
9.-es vagyok és az osztályban van egy gyerek, aki megbukott, így odakerült hozzánk...és állandóan cseszeget, a hátam mögött olyanokat mond, hogy annyira undorító, ahogy kinézek, még bottal se nyúlna hozzám, stb. Viszont ezen az oldalon is volt már, hogy küldtem képet pár embernek és ők azt mondták, nem vagyok csúnya...de akkor "élőben" miért cseszeget ez a gyerek azzal, hogy ronda vagyok? Szerintetek kinek a véleményére kéne adnom, az osztálytársaméra, vagy azokéra, akiknek itt küldtem képet?
2013. szept. 24. 15:42
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Küldj nekem is. Majd megmondom hogy az vagy vagy nem.
2013. szept. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Erre azért kíváncsi vagyok... Általában soha nem kap senki semmilyen képet egy ilyen kérdés után... :D
2013. szept. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

"Erre azért kíváncsi vagyok... Általában soha nem kap senki semmilyen képet egy ilyen kérdés után... :D"---eddig én sem kaptam képet ilyen esetben soha :)


Szerintem most sem fogok, bár itt az esély kérdező, hogy megtörd ezt a sorozatot! KÉPET...

2013. szept. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

Nem fog.

Kamu a kérdés.

Kérdező

kommentár (latin = "átgondolás, fejtegetés") Értelmezés, magyarázó megjegyzés. "Az ügy világos, nem szorul kommentárra". A sajtóban: időszerű eseményekhez fűzött hírmagyarázat, szerkesztőségi állásfoglalás. Főleg sajtónyelvi szó.


Válasz nem ezt jelenti.

Minek okoskodsz?

2013. szept. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
kussolj már, nem bírod felfogni, hogy nem vagyok rád kíváncsi???
2013. szept. 25. 15:45
 36/40 anonim ***** válasza:

Na de kérem.

Milyen modor ez?

2013. szept. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
aki szólt, hogy küldjek képet és nem küldtem, lécci írjon már privit és küldök!
2013. szept. 25. 16:57
 38/40 anonim ***** válasza:
Küldött. Én legalábbis kaptam.
2013. szept. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Én is megkaptam, bár nem a legjobb a képminőség.


Kérdező arra még nem gondoltál, a bukott gyerkőcnek bejősz, de mivel egy pöc***s****láma és nem csak tanulás terén... Ezért óvódás stílusában adja a tudtodra légy enyém!

2013. szept. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
nem hiszem, azért igaz, hogy vannak hülye emberek, de ekkora idióta a világon nincsen, hogy tetszik neki valaki és direkt szemétkedik vele meg elmondja a háta mögött mindennek...általános iskola 2. osztályában még talán előfordul ilyesmi, de 9..-ben? nem hiszem...
2013. szept. 26. 17:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!