Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? És ezek szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? És ezek szerint tényleg ronda vagyok?

Figyelt kérdés
9.-es vagyok és az osztályban van egy gyerek, aki megbukott, így odakerült hozzánk...és állandóan cseszeget, a hátam mögött olyanokat mond, hogy annyira undorító, ahogy kinézek, még bottal se nyúlna hozzám, stb. Viszont ezen az oldalon is volt már, hogy küldtem képet pár embernek és ők azt mondták, nem vagyok csúnya...de akkor "élőben" miért cseszeget ez a gyerek azzal, hogy ronda vagyok? Szerintetek kinek a véleményére kéne adnom, az osztálytársaméra, vagy azokéra, akiknek itt küldtem képet?
2013. szept. 24. 15:42
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
nem írkálok ki kamu kérdéseket, a kommenteket meg megint nem én írom :) persze, majd biztos regisztrálok 50 ember nevében, hogy ezzel szórakozzak, hogy magamnak válaszolgatok...jó vagy utolsó előtti válaszoló....
2013. szept. 24. 16:19
 22/40 anonim ***** válasza:
100%
Azért én is kérnék egy képet, hátha kevésbé vagyok bunkó annál az itteni 3-nál...
2013. szept. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
Te kommentelsz.Mi válaszokat írunk
2013. szept. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
a gyerek bunkó (nem véletlen bukott) ... ne vedd a szívedre amit mond ... és általában se vedd a szívedre amit más mond rólad ... és mindegy milyen vagy szeresd magad, mert mások is csak akkor fognak szeretni
2013. szept. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
23.: a komment és a válasz ugyanaz, csak úgy mondom
2013. szept. 24. 16:29
 26/40 anonim ***** válasza:
Én meg csak úgy megjegyzem,hogy nem.
2013. szept. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
én meg csak úgy megsúgom halkan, hogy leszarom.
2013. szept. 24. 16:36
 28/40 anonim ***** válasza:

Osszad,adj neki,csináld ki,végezz vele! :D


Amúgy majd nekem is küldhetsz,én válaszolok.

2013. szept. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

Küldj nekem is képet!

Egyébként hagyd a fenébe. Egy bukott ember véleményére tudod hol adnék... te se tedd!

2013. szept. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
várom a képet!
2013. szept. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!