Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt egy érzelmi csalódásom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy érzelmi csalódásom, azóta úgy tekintek a nőkre mintha férfiak lennének. Mikor lesz ez máshogy?

Figyelt kérdés

Régen még az érzelmi csalódás előtt azért sok lányt megnéztem. Meg szivesen flörtöltem szinte bárkivel.


Ma elmegyek az utcán meglátok egy jó csajt, és egyáltalán nem érdekel. Múltkor is odajött egy lány, de én meg lekoptattam, és nem azért mert rosszul kezelném a nőket, hanem mert piszkosul nem akartam vele beszélni.


Ugyanakkor vicces a helyzet, mert egyedül érzem magam.


4 éve vagyok ilyen 1 éve van hogy nem látom azt, akivel történt a dolog (vagyis csak néha kerül látotérbe, szűk városunknak köszönhetően)



2013. szept. 24. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet, én kb másfél éve vagyok hasonló állapotban! Idővel változol, sok múlik az ember hozzáállás is!
2013. szept. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az mit jelent, hogy úgy tekintesz a nőkre, mintha férfiak lennének? Mert számomra nem egyenlő azzal, hogy figyelmen kívül hagyod őket.

Nem tudom, mikor lesz máshogy, de addig, míg ez nem változik, ne nagyon legyél nő közelében, a nők érdekében. Senkinek nem kell, hogy egy megtépázott lélek bunkózzon vele.

2013. szept. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

milyen érzelmi csalódás vált ki ilyesmit? leírod legalább nagyjából, hogy miről van szó?

így elég nehéz segíteni

2013. szept. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem voltam bunkó, csak ő olyan aranyos volt, én meg hát "nem feltétlen" voltam vele kedves, de bunkó az nem igen voltam.


Úgy tekintek a nőkre mint a férfiakra alatt azt értettem, egyáltalán annyira érdekel max a másik mint ember. De se szexuálisan, se sehogy nem érdekel.


Az a lány kb 6 évig játszott velem, össze akart velem jönni, csak én nem vettem észre egy pár hónapig, mert csak a szokásos flört volt. (még a 6 év előtt)


Utána amikor én közeledni akartam mindig ellökött, de amikor nem közeledtem ő közeledett (én nem löktem el).


Mikor problémák voltak azzal, hogy én folyton mindenkivel flörtölök miatta abbahagytam, sőt minden lánybarátommal szinte megszüntettem a "félreérthető" barátságot.


Mire ezt megtettem ő összejött mással, azóta meg a 3. pasia van. Érdekes mód minden "szünet" alatt szintén bepróbálkozott.


Nem lehet ezt úgy leírni, hogy ne az essen le hogy én voltam nyuszi, vagy hogy azt hidjétek hogy ő neki nem jöttem be, mert egyik se volt igaz.


Valahol ott törtem össze, amikor majdnem elhívtam randizni, csak meghalottam hogy egy pasiról beszél a barátnőjével. Ekkor mi kezdtünk összemelegedni, de a barátnőjét kifaggatván egy másik pasi is volt a képben.


Ő velem akart összejönni, de az új barátnői meg a másikat tuszkolták rá, de mivel ilyen félreérthető helyzetben volt, én abbahagytam vele minden kommunikácíót, úgy meg randizni se akartam vele, hogy tudatában legyek azzal, hogy ő hazamegy aztán ott a másik. Gondolom erre ő is besokalt, meg már elege volt, hogy én nem küzdök érte, fenyegetőzőtt és összevesztünk. Olyanok voltunk mint aki szándékosan azt kereste, hol tud a másiknak fájdalmat okozni.


Nem tudom hogy hosszú-e, de szerintem ez annyira nem lényeges, inkább az a gond, hogy nem tudok olyan lenni mint régen. Már jó barát sem vagyok, nemhogy központorientált ember.

2013. szept. 24. 18:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy két ember között iszonyatos nagy vonzalom, kötelék van, de mégsem képesek kapcsolatot kialakítani egymással. Ilyenkor van az, hogy ha az egyik közelít a másik ellöki, fordítva.

Nem tudom, hogy ez miért van, de az biztos, hogy nem véletlenül nem voltatok képesek összejönni.

Gondolom iszonyatosan nagyot csalódtál, elvesztetted a bizalmat, mert sokáig reménykedtél hogy jól sül el a dolog de inkább csak hosszú szenvedés volt?

Figyelj, ezzel a lánnyal nem alakultak jól a dolgok (nem véletlenül), de próbáld meg elhinni, hogy ettől függetlenül nem minden lány ilyen, és hogy van, akivel 100 ezerszer jobb lesz, mint vele valaha lehetett volna.

Gondolom beszélni azért nem akarsz velük, mert közben félsz, hogy feltéphetik a sebeidet, mivel még mindig nem zártad le a dolgot a másik csajjal.

Zárd le. A fejedben. Fogd fel, hogy vége. Akkor majd tovább tudsz lépni.

2013. szept. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Most is láttam tegnap, sajnos mindig olyan következménye van, hogy ideges leszek és remegni kezd a kezem.


Épp szálltam fel a buszra, még a buszos is furcsán nézett.


Igazából valahol ott keresendő a baj, hogy régen könnyen megkedveltek az emberek. Jónak éreztem magam, és a lány nem volt egy szupermodell, mégis nekem tökéletes volt.


Ugyanakkor neki kevésnek bizonyultam, mitöbb, ha benne van a vonzáskörzetemben férfinak se érzem magam, éppen ennek következtében van az, hogy elmegyek az utcán, ránézek valamilyen csajra, és senem ismerem se nem látok semmit, de az az első gondolatom, hogy mivel annak a lánynak se voltam elég (aki régi barátaim szerint egyáltalán nem jó csaj, így szinte nála csak jobbakat látni.) így neki se leszek jó.


Éppen ezért van az is, ha valaki tök kedvesen probál beszélgetni velem, a hátsó szándékát keresem, és mielött még addig húzodna a dolog, hogy esetleg én megkedvelném, annak ellenére hogy neki hátsó szándéka van-e vagy sem,megint csak kapnák egy pofont az élettől a semmiért.

2013. szept. 24. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!