Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez hogy van? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez hogy van? Miért ilyen? (kérlek valaki magyarázza meg nekem! )

Figyelt kérdés

Szóval van az osztályunkban egy fiú és nekem nagyon tetszik! 2 héttel ezelött megtudtam,hogy neki is tetszek én! Én már egy csomó jellel utaltam rá,hogy "hahó szeretlek tűnjön már fel!!" de nem vette észre facebookon is megkérdezte ki tetszik,erre írtam te! Nem értette meg! Most meg az egyik haverja ilyen tök lekezelően közli velem:

Nem tetszel ám már neki és nem is szerelmes beléd!!...

Én meg már itt sírok fél órája,hogy miért nem szeret,mit tettem...! :( Én ezt egyeltalán nem értem! :( Valaki el tudná nekem magyarázni?? :/ :( :'(



2013. szept. 24. 18:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és * 12/L
2013. szept. 24. 18:27
 2/7 anonim ***** válasza:
Majd megszeret.
2013. szept. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Béna. xD
2013. szept. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha túl közel engedsz magadhoz valakit, és ráakaszkodsz, ne csodálkozz, ha beléd rúgnak. Én hagynám a francba, mert ez már csak sorban állás lóf**szért.
2013. szept. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Grat! 12 évesen menj el babázni! Inlább tanulj!
2013. szept. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert még éretlen, szégyellős kisgyerek. Ha szerelmes is beléd, ebben a korban a fiúk többségének ez még "jaj de ciki", és nem merik felvállalni.
2013. szept. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Babázok is xd -.- :D
2013. szept. 24. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!