Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titokban megváltoztatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titokban megváltoztatni valaki életét?

Figyelt kérdés

Volt olyan veled, hogy valaki olyan hatással volt rád, hogy valami megváltozott benned, a gondolkodásmódodban, az életedben ? De ő ezt sosem tudta meg.


És fordítva: el tudod képzelni, hogy te voltál már másra ilyen hatással? Milyen érzés lenne?


2013. szept. 24. 20:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen! Úgy tudom megváltoztatni az életét, hogy kiderítek róla mindent! :D
2013. szept. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mindkét kérdésre nem a válasz.
2013. szept. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Velem volt. Majd egyszer megköszönöm neki...
2013. szept. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nekem volt mindkettő. Mivel egyikünk se tárgyal már a másikkal, így nem tudom, hogy én milyen hatással voltam rá, én meg türelmesebb lettem, valamennyivel.
2013. szept. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én a sajátomat változtattam meg és szerintem éppen másét is most változtatom meg sajnos de ezt nem szeretném mivel én a párti vagyok hogy mindenki a saját útját járja de jó vele beszélgetni így mást nem tehetek :P
2013. szept. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Eddig még nem volt rá példa, hogy valaki miatt megváltoztam volna. Persze valamennyire befolyásolnak a visszajelzések, de ezt külön csak egy személyre nem tudom elmondani.


Ha lenne is ilyen, akkor remélhetőleg én szolgáltam neki egyfajta elrettentő példának. :D

Nem tudom, hogy tényleg történt-e ilyen, de most mondjam azt, hogy örülök neki?:D

2013. szept. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Pain for Pleasure ***** válasza:
Rám még senki nem volt olyan hű de nagy hatással, a fordított eset meg teljesen elképzelhetetlen a számomra.
2013. szept. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Igen, egy fiú, akibe 6 évig voltam szerelmes, aztán úgy alakult, hogy ha akarnám, ha nem, nem tudnék vele lenni.

Ő azt sem tudta, hogy én szerettem, de amióta azt hiszem, sikeres, de kiszerettem belőle, ürességet érzek, és nem tudom mást szeretni. De már őt sem.

Megváltoztatta a személyiségemet ez a sok évnyi vívódás...

2013. szept. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha belegondolunk, mindenki, aki emocionálisan közel áll hozzánk, bizonyos fokig hat a személyiségünkre. A kérdés itt tehát csak az lehet, hogy milyen "százalékban" változtatott valaki az életünkön, vagy mi másokén.
2013. szept. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


Kedves első, ezek szerint te életedet megváltoztatták ?

2013. szept. 24. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!