Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy amiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy amiatt vagyok agresszív, mert másfél év alatt minden nő elutasított?

Figyelt kérdés
Itt is észreveszem néha, hogy oltári tapló módon tudok néha válaszolni, mióta nincs barátnőm (1. volt és 2 hónap), azóta próbáltam felejteni és normális kapcsolatot kialakítani, de minden nő elutasított (velük nem vagyok bunkó). Kicsit elegem van már az életből és olyat, hogy önbizalom nem is ismerek. Be szerettem volna bizonyítani magamnak, hogy igenis kellek valakinek, de rohadtul nem így lett. Így hát a sikertelenség olyan szörnnyé változtatott, hogy magamra se ismerek. Ráadásul az élet többi területén sem vagyok sikeres.
2013. szept. 24. 21:20
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. szept. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Húszas éveim közepét taposom.
2013. szept. 24. 21:51
 13/30 anonim ***** válasza:
Nyugi, mindenki kell valakinek. :)
2013. szept. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Én is kellettem volna másnak, de nekem ők nem kellenek.
2013. szept. 24. 21:52
 15/30 anonim ***** válasza:
13-as. Ezt szebben nem tudom mondani, ez egy f_szság!
2013. szept. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 Seila ***** válasza:
Tehát akkor bizonyítási vágy történt, ami eröltetett lett, amit Te nem érzékeltél, de más észrevette.
2013. szept. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Nem, akkor sosem arra gondoltam, hogy most be akarom bizonyítani, hogy jó vagyok másnál is.
2013. szept. 24. 21:55
 18/30 Seila ***** válasza:
Azért annyira ne mond hogy szörny lett belőled, azok után és csak beképzeled, hogy most már vége mindennek.:)
2013. szept. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Túl görcsösen akarsz egy kapcsolatot és ez nem jön be neked. Mi lenne, ha felhagynál ezzel a mindenáron nőt akarok szerezni felfogással, és helyette másra koncentrálnál , és majd spontán módon összejössz egy nővel, amikor nem is számítasz rá. Amúgy is nem baj, ha szörnyeteg vagy, mert majd a leendő hercegnő csókjától újra visszaváltozol emberré.
2013. szept. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

19-es, evek ota ezt teszem es elarulok egy titkot. Senkivel nem jottem ossze spontam modon, pedig az eletemre koncentralok, dolgozom stb.


36 F

2013. szept. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!