Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy amiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy amiatt vagyok agresszív, mert másfél év alatt minden nő elutasított?

Figyelt kérdés
Itt is észreveszem néha, hogy oltári tapló módon tudok néha válaszolni, mióta nincs barátnőm (1. volt és 2 hónap), azóta próbáltam felejteni és normális kapcsolatot kialakítani, de minden nő elutasított (velük nem vagyok bunkó). Kicsit elegem van már az életből és olyat, hogy önbizalom nem is ismerek. Be szerettem volna bizonyítani magamnak, hogy igenis kellek valakinek, de rohadtul nem így lett. Így hát a sikertelenség olyan szörnnyé változtatott, hogy magamra se ismerek. Ráadásul az élet többi területén sem vagyok sikeres.
2013. szept. 24. 21:20
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Akkor valamit nagyon rosszul csinálsz, vagy nem élsz a lehetőséggel.
2013. szept. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Princess_of_the_Moon: nem keresek görcsösen senkit. Két kezemen meg tudom számolni, hogy ennyi idő alatt hány nőnél kezdeményeztem.
2013. szept. 25. 00:31
 23/30 Seila ***** válasza:

Minden kezdeményezés mennyi ideig tartott átlag?

Szóval mennyi idő után utasítottak el téged?

Gondolom nem 10 perc után. Vagy pár tali után dobtak?

2013. szept. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Volt, hogy 2 mondat után, de átlagosan mindig a randi előtt koptattak le.
2013. szept. 25. 10:46
 25/30 Seila ***** válasza:

Gondoltam, hogy első 2 mondat után dobtak és akkor valamit nagyon nem jól csinálsz, vagy túlságosan erőltetve közeledsz.

Talán türelmetlenül csinálod az egészet nem? Lehet egyáltalán nincs türelmed a randikhoz és ezt látják a stílusodon és ezért vagy taszító.

2013. szept. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

"Gondoltam, hogy első 2 mondat"


Hát elég szarul gondoltad, mert 10-ből 2 ilyen eset volt. 5 lány hosszabb beszélgetés után (3-4 óra) pont a randi előtt utasított el, jelzem elsőre igent mondott mind, majd jöttek a hülye kifogások. A többi 3 viszont nekem nem tetszett.

2013. szept. 25. 13:36
 27/30 anonim ***** válasza:

Megint nem veszitek figyelembe a vonzalmat.

Van, aki vonzó, van, aki nem. Aki nem vonzó, azt elutasítják, de persze mindig valami kamu indoklással. Ilyenkor megy az agyalás, mit csináltam rosszul, máskor mást mondok, túl gyors, túl lassú, túl hal, túl hangos, túl rámenős, túl félénk, túl bőbeszédű, túl hallgatag voltam, stb. Ez hülyeség. Nincs vonzalom, ne legyetek álszentek, és Te kedves Kérdező, ne marcangold Magad! Van, akit szeretnek a lányok, és van, akit nem, ez elsősorban KINÉZET, megjelenés, és stílus kérdése.


Minden csak kifogás.

2013. nov. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Ja, és aki nem kapásból utasít el, annak lent van az önbizalma, vagy félénk, és valakit hátba akr szúrni, hogy a holttestedre lépve magasabban álljon, és elérje azt, amit szeretne.


Nekem férfiként az n9veli az önbizalmam, ha odamegyek egy lányhoz, igent mondok rá, és ő is igent mond rám.


Egy nő azzal növeli az önbizalmát, hogy odamegy hozzá valaki, aki igent mond rá, és ő neki nemet mondhat. Másba belerúgni, és a kialakult önbizalomhiányt ráragasztani igazi női játszma. Hülyítés, pár hülyítéstől összegyűlik annyi önbizalom, hogy úgy viselkedjenek az igazi kiszemelttel, ahogy szeretnének, és megszerezzék azt.

2013. nov. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Az áldozat persze összetörik, de ez nem baj, rá nem kell tekintettel lenni. HA nem vonzó, nem férfi, ha nem férfi, nem ember.
2013. nov. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
27-29 (OwmyBalls) jól beszélt.
2014. júl. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!