Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeintetek mi lehet a gond? 17/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeintetek mi lehet a gond? 17/L

Figyelt kérdés

márciusban vesztettem el a szüzességem,azóta már párszor szexeltem. Valamiért nem tudok rendesen benedvesedni.(3 pasival voltam,de velük többször,szóval velem van a baj) Mindig rá kell segíteni nyállal. A másik,hogy szerintem nem olyan szaga van amilyennek kéne lennie. Voltam nőgyógyásznál más problémával,de nem mondta hogy ilyesmi bajom van. Mit csináljak hogy természetes szaga legyen ?

És a 3. probléma: Valamiért csak úgy tudok elmenni,ha a csiklómat izgatom közbe,szóval hüvelyi orgazmusom nem volt még. Hogy tudnám elérni könnyebben? (sokfél pózt kipróbáltunk már és sehogyse sikerül). Az lehet gond ha a fiú nem birja olyan sokáig? és az lehet baj ha közbe pózt cserélünk mer elfárad valamelyikünk?


2013. szept. 25. 12:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Mit értünk nem természetes szag alatt? Le tudod írni? Te mit gondolsz természetesnek?
2013. szept. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
amilyennek lennie kell egy lanynak lent:D nekem olyan szaga van mintha pl fel lennék fázva es ezert büdösebb. de semmi ilyen bajom nincs,mert mondom,nőgyőgynál is vtam:D és régebben,amég szűz voltam, normlais szaga volt:D
2013. szept. 25. 12:18
 3/21 zoliba' ***** válasza:
3%

a válasz az összes kérdésedre :

Mert 17 vagy..

2013. szept. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
és az miért baj? van aki 16 évesen el tud menni :D és rendben vagyok lelkileg is,ha ilyesmire gondolsz.
2013. szept. 25. 12:22
 5/21 zoliba' ***** válasza:
100%

majd megtanulod magadban irányítani a péniszt. Legyél felül,az a legjobb.. Nem ugrálni mint a filmekben,hanem előre-hátra csúszkálni.

A másik,h nekem kicsit éles,hogy fél év alatt 3 palival nyomattad.. Végülis a te dolgod.

Sex előtt folyadék,attól jobban nedvesedsz. De igazából egy pali kéne,aki tudja ,h kell felizgatni és utána meg is tud dugni..

2013. szept. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Másik lánnyal próbáltad már? Lehet, hogy látens leszbi vagy.
2013. szept. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg... Nem kellene azzal büszkélkedned hogy fél év alatt 3 pasival is voltál.
2013. szept. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
a 3. pasinal mar normalisan tudtam én felül lenni,es ugy csinaltam ahogy mondod,de nekem ez nem volt kényelmes,és ha nem tudok el lazulni ugy nem tudom hogy jöhetne össze:S:D igen az én dolgom,es nem is vagyok büszke... de ez mellékes:D hát igen,lehet hogy nem a legjobb pasikat fogtam ki:D
2013. szept. 25. 12:31
 9/21 A kérdező kommentje:
lánnyal nem próbáltam de nem is bírnék :D
2013. szept. 25. 12:31
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Az nem baj, hogy 17 éves vagy, de a hüvelyi orgazmust nem tudja mindenki könnyen elérni, vagy egyáltalán elérni. Nálad az alap probléma ott kezdődik, hogy nem tartod természetes szagúnak magad, ha nincs nőgyógyászati problémád, akkor el kéne fogadnod, hogy megváltozott a szagod a szexuális élet megkezdtével és kész. Mivel ezen szorongsz tudat alatt is, nyugodtan lehet, hogy ettől nem nedvesedsz rendesen. Egyébként a nyál vagy síkosító használata nem szégyen, mint ahogy az sem, ha valaki "csak" csiklóval tud elmenni. Mindezt 17 évesen fél évvel cirka a szüzessége elvesztése után.

Szóval 1, fogadd el magad, a szagodat is, ne görcsölj ezen.

2, használj nyugodtan síkosítót, ja és fogyassz sok folyadékot, hogy legyen miből termelődnie saját kenőnyagnak. Ha dehidratált vagy, alapból kevésbé megy.

3, türelem és próbálkozás, az élvezet és nem a cél kedvéért. Utolsó két kérdésre igen, mindkettő lehet gond, de gyakorlással és tapasztalással mindkettő megoldódhat, a srác lehet kitartóbb, te meg kitapasztalhatod, melyik póz neked a legjobb, amiben el tudsz menni. És még mindig nem biztos, hogy az hüvelyi lesz, pláne minden alkalommal.

30+ N

2013. szept. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!