Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vagy egy barátnőm akivel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vagy egy barátnőm akivel egy 1 hete először csókolóztunk. Nem volt senki körülöttünk. (Jó volt) De van egy kis gond?

Figyelt kérdés
Az a gond vagy probléma hogy egy suliba járunk, szinte majdnem minden szünetbe szoktunk találkozni. Ha találkozunk akkor CSAK puszi és ölelés van se több se kevesebb. Próbálok mindig úgy közeledni hozzá hogy kilehessen találni mit szeretnék de helyett csak ölelés... miért lehet ez? szégyenlős? kérdeztem tőle van e velem bármi baja, de ő erre azt válaszolta hogy egyáltalán nincs. de hát akkor mi lehet az oka hogy mások előtt nem képes megcsókolni?

2013. szept. 24. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fél a többiek véleményétől :D Ilyen egyszerű, de ha nem szeretné ne erőltesd rá mert az nem jó :P
2013. szept. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát lehet benne valami, de ha ez számítana is mindig azt mondják ránk a csajok hogy: de cukik vagytok :)
2013. szept. 24. 17:12
 3/7 anonim ***** válasza:
némileg bunkóság mások előtt csókolózni, bár a mai világban már bármi elfogadott
2013. szept. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök normális, hogy nem az iskolában, mindenki előtt akar szexuális életet élni. A csókolózás nem tartozik a nyilvánosságra.
2013. szept. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igazatok van, köszönöm a válaszotokat :D
2013. szept. 24. 17:29
 6/7 anonim válasza:
100%
Szerintem érthető,hogy nem szeretne mindenki előtt csókolózni,különben is ez valahogy magánügy.Abból már úgyis látják,hogy együtt vagytok hogy megöleled vagy megpuszilod.
2013. szept. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Enszerintem a csaj szegyel teged .. vagy szegyell valamit ami veled kapcsolatos ... ha van merszed akkor kerd meg tolle h akar veled kapcsolatban valmi komolyabbat , jarna e veled ? ha nem kerded meg egyhamar ugy sem kapsz valaszt erre a temara
2013. szept. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!