Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem a sráccal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem a sráccal? Lehet, bunkó voltam.17L

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nyáron irogatott nekem egy srác, egy suliba járunk, csak ő egy évvel felettem.

Írta, hogy szép vagyok meg stb, szokott látni és nm lenne-e kedvem találkozni, meg ilyenek. De tényleg, előtte még csak nem is köszönt nekem a folyosón. Meg belájkolgatta az összes képemet.

Eleinte - amikor még csak azt hittem, hogy abrátkozni akar - visszírtam, meg beszélgettem vele, de amikor elkezdett nyomulni (kb a 3.alkalom után), akkor már nem írtam vissza, mert engem nagyon megrémített, hogy valaki csak úgy betol nekem ilyeneket, meg amúgysem szeretem, ha valaki facebook-on akar felszedni... -.-

De most meg olyan kínos, ha látom a folyosón, mindig menekülök, "pont" nem nézek arra.

Mit kéne tennem?


Másik kérdésem: Bunkó voltam nagyon?



2013. szept. 25. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem voltál bunkó :)
2013. szept. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
nemvoltál az, mi vagy te jézus krisztus hogy minden hülyét szeretned kell, tojdmá le a gyereket, majd biztos miatta nem mernék végigmenni a folyosón, normális vagy térjélészhez.
2013. szept. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem voltál bunkó de ha nagyon rosszul érzed magad miatta írd meg neki mit gondolsz talán könnyít kicsit a lelkeden :D mondd meg nkie, hogy nem szeretnél tőle semmit vagy csak barátságot ahogy gondolod :D
2013. szept. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért hülye az a gyerek? Amúgy meg a suliból ismer, de ne zavartasd magad. Élőben nem mert közeledni feléd, mert még félős. Ez olyan nagy baj? Ne haragudj, de te is kerülhetsz olyan sorsa mint pl. facebook. Nem értem mi a gondod. Adj neki lehetőséget, ha neked szimpi a srác.
2013. szept. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, ez baj. Ne féljen, nem bántom, elég szelid vagyok. Sajnos nem tudom értékelni, ha valaki a neten szeretne "meghódítani".
2013. szept. 25. 19:21
 6/11 anonim ***** válasza:

szigorú vagy:D

de majd megkapod a sorstól te is vagyis te is fogsz még srác után futni/vágyakozni

2013. szept. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

De nem az a baj, hogy szeretne tőlem valamit, hanem, hogy miért facebook-on kell? :(

Kb semmi ismeretség után betolni ilyeneket, hogy én vagyok a lelki társa, meg egész nap csak rám gondol...

2013. szept. 25. 19:24
 8/11 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Állj elé szemtől szemben és mondd meg neki a szemébe. Ne facebookon, mert te se lennél másabb. Mondd meg neki személyesen. Ne bújkálj mint egy menekült. Ha elmondod neki akkor megfogja érteni. Így, hogy nekünk mondod soha.
2013. szept. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Rendben!:)

Felpontoztam mindenkit, köszönöm :))

2013. szept. 25. 19:37
 10/11 anonim ***** válasza:

Gyávaság fél egészség...minek kell az ilyesmit facebookon intézni. Nekem szokták mondani, hogy bejelöltek ismerősnek és nem igazoltam vissza, olyankor elmagyarázom nekik, hogy nem is fogom soha visszaigazolni, mert nem használom azt a szart(nem is értem minek csináltam). Megszoritom a kezét és a szemébe modom, hogy most itt, élőben vissza vagy igazolva.

Szerintem ez igy egészséges... és a facebookot, hagyjátok a francba, higyjétek el nekem, hosszútávon annak van/lesz igaza, aki azt mondja, hogy magadnak teszel jót, ha most azonnal törlöd magad onnan. Majd meglátjátok, hogy miért, de biztos vagyok az igazamban.

2013. szept. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!