Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kreol vagy a fehér bőrszín...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kreol vagy a fehér bőrszín vonzóbb egy lányon?

Figyelt kérdés
2013. szept. 26. 16:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A kreol, vagy a nagyon fehér. Az ilyen rózsaszínes-sárgás, és egyéb erősen tört árnyalatú fehér nem olyan szép.
2013. szept. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem meg pont a nagyon fehér hányinger keltő.
2013. szept. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Haat en lany vagyok es sztem eleg undik a hofeher boru lanyok...es kepzeld el puceran...brrrr
2013. szept. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
fehér vagy lebarnult barna
2013. szept. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A hófehér lányok cukik!
2013. szept. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
sefüle se farka kérdés. nekem a kreolról mindig a cigányok jutnak eszembe akik "csak szimplán kreol vagyok" szöveggel tagadják le származásukat. ellenben több szép lányt ismerek akiknek kifejezetten fehér bőrük van.tudom hogy szubjektív amit mondok.persze hiszen más meg úgy képzeli el a kreolt hogy dögös szolis plázacica a hófehér lányon pedig feltűnőbb az anyajegy....ezért megoszlóak a vélemények és fölösleges dogmaként állást foglalni
2013. szept. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyértelműen fehér. Én nagyon nem csípem a kreol lányokat.
2013. szept. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez sztem hülye kérdés, mert 1) mindenkinek más jön be, 2) mindenkinek más áll jól. Pl. adott egy természetes világosvörös haj, na ahhoz a kreol bőr okádékul nézne ki, hiába csini meg szexi egy csokibarna hajú nőn. Ugyanígy, vannak olyan nők, akik fehér bőrrel úgy néznek ki, mint egy vízihulla.


Nekem lányként nagyon tetszenek az alábastromfehér bőrű lányok, akiknek a bőrszínükhöz illő hajuk van, nagyon szép és elegáns kinézetűek, az én ízlésemhez ez áll közelebb, mint a kreol, de az sem csúnya, ha jól van megválasztva. Az más kérdés, hogy a kreol bőrrel vigyázni kell, mert egy rossz hajszín vagy egy rossz szoli baromi közönségessé tudja tenni egy lány külsejét, legalábbis sztem.

2013. szept. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az arisztokrata fehér:) (nem a cigánybarna)
2013. szept. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
egyértelműen kreol :)
2013. szept. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!